Cena: 149.90 € / 40 hodín

• Časy: 16:00 - 17:50
Poradíme vám
0948 474 601

Prešla som viacerými jazykovými školami, táto je najlepšia, práve pre prístup k výučbe. K tomu skvelá lektorka, milý a príjemný personál. Vrelo odporúčam každému.

refernecie - vokalova
Tamara Vokáľová
absolventka kurzu

Španielčina zábavne, rýchlo a efektívne

Najobľúbenejší kurz španielčiny v TARGET, na ktorom naozaj rozprávate VY – už od prvej hodiny.

Odbúrame strach z rozprávania a budeme (VY budete) veľa rozprávať. Výsledky pocítite na sebe už o 3 mesiace.

1. Jednoduchým systémom výučby bez domácich úloh vás naučíme prirodzene rozprávať a oveľa lepšie rozumieť cudziemu jazyku. Odpoviete pohotovo a bez toho, aby ste si v mysli prekladali jednotlivé slovíčka.
  2. Máte k dispozícii profesionálne zostavené učebnice s aktuálnou slovnou zásobou a jednoducho vysvetlenou gramatikou.
  3. Vďaka exkluzívnej licencii ESPANOL DIRECTO sa po španielsky naučíte bez dlhého trápenia len v Jazykovej škole TARGET. Získajte lepšie pracovné miesto alebo sa bez obáv vyberte na dovolenku k moru!

Čas a dni výučby

Časy výučby sú štandardne medzi 16:00 – 17:50 alebo od 18:00 – 19:50 s frekvenciou  2x týždenne – v pondelky a stredy alebo utorky a štvrtky. Každá dvojhodinovka je rozdelená desaťminútovou prestávkou. Max. 9 študentov v skupinke.

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený pre záujemcov všetkých vedomostných úrovní – od úplných začiatočníkov (úroveň A1) až po pokročilých (úroveň B2).

Záujemcov do skupín rozdelíme podľa výsledkov vstupných testov. Kurz je určený pre dospelých a študentov stredných škôl.

Mohlo by Vás zaujímať