Učte sa jazyky rýchlejšie

Jazyková škola TARGET ponúka kurzy cudzích jazykov, na ktorých naozaj rozprávate VY. Na našich hodinách ste „nútení" hovoriť v cudzom jazyku už od prvej hodiny.

Aj úplní začiatočníci odpovedajú na otázky lektora v rýchlom slede. Na hodinách pravidelne učivo opakujeme, preto nie je nevyhnutné učiť sa doma.

Na hodinách sa tiež upevňuje gramatika, cvičí sa tvorenie otázok, čítanie a písanie, teda všetky jazykové zručnosti.

Široké portfólio jazykov

Naučíme vás po anglicky, nemecky,  rusky, španielsky, taliansky, francúzsky – všetky jazyky vyučujeme rovnakým výučbovým systémom.

Certifkát jazykovej školy TARGET o absolvovaní kurzu danej úrovne dostane každý účastník kurzu.

Pripravíme vás na maturity, pohovory, jazykové skúšky. Kurzy pripravíme na mieru – vrátane odborného jazyka alebo napríklad odbúrania strachu z rozprávania. Vypracujeme a navrhneme kurz presne podľa Vašich potrieb.

Výhody pre študentov

• Zľavu na kurzy u nás získavajú automaticky študenti, nezamestnaní a verní klienti
  • Medzinárodne licencovaný systém výučby pre dospelých (Direct Method), pre tínedžerov (Direct Teens) a pre deti (Wattsenglish) je zárukou systematickej výučby s profesionálnymi učebnými materiálmi a systémom školení lektorov
  • Školský online systém pre klientov, resp. rodičov s cvičeniami a testami + elektronická triedna kniha