Vyhodnotenie súťaže s Legovňou v OC Fórum

Leto vo Fórume

Počas letných prázdnin sa naši animátori z LEGOVNE starali o zábavný program pre deti s názvom LETO VO FÓRUME, kde nechýbali bazény plné Lega, železnice, množstvo legoaktivít, vzdelávanie s kockami LEGO Brick by Brick a rôzne animačné hry a aktivity.

Pre tých z vás, ktorí ste sa zapojili do súťaže, prinášame vyhodnotenie. Vašou úlohou bolo tipnúť si, koľko kociek stavebnice LEGO sa nachádza v sklenenej fľaši? Správna odpoveď je 68. Z tých z vás, ktorí ste trafili presné číslo, sme vyžrebovali výhercov:

1. cena: LEGO City krabička: Pavla Vépy, Poprad

2. cena: LEGO Duplo krabička: Miroslava Bednarčíková, Poprad

3. cena: Kurz Malý konštruktér: Denisa Pastirčík, Poprad

4. cena: Kurz Veľký inžinier: Patrícia Kovalčíková, Jánovce

5. cena: balíček od Legovne (tričko a reklamné predmety): Viera Pavelová, Štrba

Výhercovia si môžu vyzdvihnúť ceny v LEGOVNI na Popradskom nábreží 17 v pracovných dňoch medzi 9:00 a 16:00, najneskôr 18.9.

Braňo Švec

Napísal/a: Braňo Švec

Vyštudoval angličtinu a históriu na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, pôsobil ako učiteľ na základnej, strednej a vysokej škole, neskôr pôsobil ako lektor Business English v spoločnostiach ako MotorCar, Tatrabanka, Alpine Slovakia a iných. V súčasnosti je riaditeľom jazykovej školy Target. Vo voľnom čase cestuje a hrá hokej :)

Newsletter

Zaujal vás tento článok? Prihláste sa do newsletteru a dostávajte podobné články na e-mail.
Taktiež vás budeme informovať o nových kurzoch a výhodných ponukách jazykových kurzov.

Posledné príspevky na blogu

25467793_10212384419858511_69406515_o

Teambuilding v poľskom Krakove

Rok 2017 sme zakončili spoločným výletom do Krakova. Pracovníci TARGET školy, ktorých poznáte z kancelárie ...

Čítať článok
pripravne_zapasy_488101

Krúžkobranie v Poprade - pozvánka na 1. ročník

Už vo štvrtok 7. septembra od 16:00 do 18:30 sa uskutoční 1. ročník akcie s ...

Čítať článok
Leto vo Fórume

Vyhodnotenie súťaže s Legovňou v OC Fórum

Počas letných prázdnin sa naši animátori z LEGOVNE starali o zábavný program pre deti s ...

Čítať článok