Krúžkobranie v Poprade – pozvánka na 1. ročník

pripravne_zapasy_488101

Už vo štvrtok 7. septembra od 16:00 do 18:30 sa uskutoční 1. ročník akcie s názvom KRÚŽKOBRANIE.  Zúčastnia sa ho kluby a organizácie, ktoré ponúkajú zápisy na nový školský rok, ale tiež hokejisti HK Poprad Michael Vandas, Patrik Svitana, Štefan Fabián a Samuel Mlynarovič a ich autogramiáda (začiatok o cca. 16:50), vystúpenia cyklotrialistov, šermiarov, karatistov, detské aktivity od našej Legovne, maskot Legopanáčik a iné atrakcie. Vstup je bezplatný.

Page1

Braňo Švec

Napísal/a: Braňo Švec

Vyštudoval angličtinu a históriu na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, pôsobil ako učiteľ na základnej, strednej a vysokej škole, neskôr pôsobil ako lektor Business English v spoločnostiach ako MotorCar, Tatrabanka, Alpine Slovakia a iných. V súčasnosti je riaditeľom jazykovej školy Target. Vo voľnom čase cestuje a hrá hokej :)

Newsletter

Zaujal vás tento článok? Prihláste sa do newsletteru a dostávajte podobné články na e-mail.
Taktiež vás budeme informovať o nových kurzoch a výhodných ponukách jazykových kurzov.

Posledné príspevky na blogu

25467793_10212384419858511_69406515_o

Teambuilding v poľskom Krakove

Rok 2017 sme zakončili spoločným výletom do Krakova. Pracovníci TARGET školy, ktorých poznáte z kancelárie ...

Čítať článok
pripravne_zapasy_488101

Krúžkobranie v Poprade - pozvánka na 1. ročník

Už vo štvrtok 7. septembra od 16:00 do 18:30 sa uskutoční 1. ročník akcie s ...

Čítať článok
Leto vo Fórume

Vyhodnotenie súťaže s Legovňou v OC Fórum

Počas letných prázdnin sa naši animátori z LEGOVNE starali o zábavný program pre deti s ...

Čítať článok