Bonusy pre deti a rodičov z prerušených kurzov

10. apríla 2020

Kvôli preventívnym opatreniam sme 15. marca boli rovnako ako tisícky iných firiem štátom nútení zavrieť prevádzku a boli nám zrušené všetky nájmy na základných a materských školách.

Keď bolo jasné, že situácia potrvá dlhšie ako sa pôvodne plánovalo, začali sme s online výučbou nielen pre dospelých, ale aj v detských skupinách pre deti od 3. ročníkov ZŠ a vyššie. Tieto kurzy pokračujú doteraz a majú veľký úspech, dochádzka je vyššia ako v bežnom školskom roku a rodičia na vlastné oči vidia, ako ich synovia a dcéry reagujú a ako môže vyzerať hodina angličtiny. Vďaka nášmu systému výučby ide o plnohodnotné hodiny, ktorým de facto nič nechýba.

Pre mladšie ročníky a pre deti z materských škôl sme sa rozhodli online kurzy neotvoriť, keďže tam by bola potrebná plnohodnotná asistencia rodičov a tiež hodiny by už neboli plnohodnotné. Naše hodiny pre deti sú aj o pohybe, zábave a spoločných aktivitách, a tak sme nechceli len odškrtnúť počet odučených hodín, len aby sme mali odučené, ale kurzy sme pozastavili a plánujeme ich dokončiť v budúcom školskom roku.

Uvedomujeme si však, že pre rodičov môže byť budúci školský rok v inej situácii – možný je napr. presun na inú školu, presun zo škôlky do školy, sťahovanie a pod., preto sme okrem možnosti dokončiť kurz pripravili pre deti niekoľko bonusov.V jednotlivých skupinách zostalo neodučených cca. 9 – 13 týždňov výučby (z 30., resp. 32 plánovaných podľa typu kurzu), teda ide priemerne o jednu tretinu z plánovaného počtu hodín.(Presné počty je možné pozrieť si v elektronickej triednej knihe každej skupiny, do ktorej majú prístup len lektorky a rodičia detí v danej skupine)

Bonusy, ktoré sme vám poskytli


BONUS 1 Zvykni si opäť na školu (uskutočnené)
Program SuperVzdelávanie pre deti z MŠ a 1. a 2. ročníkov ZŠ, ktoré v tomto školskom roku navštevujú kurz angličtiny Wattsenglish len za symbolické 1 €

BONUS 2 Plný prístup k online video kurzom Wattsenglish so Stevom bezplatne  (uskutočnené)
Do 30. apríla bol prístup na všetky kurzy bezplatný, po tomto termíne ste si mohli od nás vyžiadať špeciálny bezplatný kupón na jeden kompletný kurz (podľa aktuálnej knihy vášho dieťaťa), v súčasnosti sa môžete na 1 email vždy registrovať na 30 dní bezplatne.Prístup na online kurz Wattsenglish od Steva získate na tomto webe.

BONUS 3 Anglický týždeň Na prelome júna a júla sme pripravili každý deň hodiny angličtiny pre deti z MŠ a 1. a 2. ročníka rozdelené do skupiniek podľa ročníkov. Utorok 30. júna, streda 1., štvrtok 2. a piatok 3. júla v popoludňajších hodinách, denne o tom istom čase. Na tento minikurz v detskom centre Legáreň budete môcť prihlásiť vaše dieťa úplne bezplatne.Je na vás, či sa zúčastníte všetkých 4 hodín minikurzu alebo len niektorých hodín. Pokyny k prihláseniu vám pošleme emailom.

BONUS 4 English Camp na konci prázdnin
Posledný augustový týždeň minikurz angličtiny podobne ako na začiatku prázdnin.Pokyny k prihláseniu vám pošleme emailom.

BONUS 5 Navýšenie vášho nevyužitého zaplateného školného na 50 €
Bez ohľadu na to, či vaša zostávajúca nevyužitá suma kurzovného je 30 €, 35 € alebo 40 €, rozhodli sme sa každému z vás navýšiť túto sumu na rovných 50 €. Toto vám zostáva ako kredit, resp. ako virtuálny poukaz na nákup kurzu, v prípade ak vaše dieťa v kurze nemôže/nebude pokračovať.

BONUS 6 Možnosť využiť “predplatené školné” aj na iné kurzy, krúžky a tábory od 1.9.2020 až do 31.8.2021
Poukaz na 50 € môžete naviac využiť aj na iné kurzy a vzdelávacie služby v JŠ TARGET alebo v detskom centre LEGÁREŇ a použiť ich môžete aj pre súrodencov alebo pre vás – rodičov našich malých študentov. Jedinou podmienkou je vyčerpať si ich do 31.8.2021.

Veríme, že našu snahu pochopíte a oceníte, a že jednotlivé bonusy podľa vašich možností aj využijete. Našou snahou je aj naďalej poskytovať kvalitné vzdelávanie deťom a dospelým a uvedené cesty sú najlepším možný riešením vzhľadom k aktuálne doznievajúcej situácii.

Ďakujeme vám veľmi pekne za dôveru!