Kariéra

Target skola 161

V TARGET škole máme vášeň pre cudzie jazyky. Baví nás učiť ich, ale tiež objavovať ako proces učenia funguje v ľudskej mysli.

Radi budeme počuť aj o tebe! Radi ťa zaškolíme do našich procesov a postupov a budeme radi, ak sa staneš členkou, či členom nášho tímu.

Výhodou je, že máme skvelých klientov, ktorí majú chuť a motiváciu sa zlepšovať. Lektori u nás sa zvyknú špecializovať nielen podľa jazyka, ale aj podľa vekovej skupiny účastníkov a typu kurzov. Vieme, že učiť deti je niečo úplne iné ako učiť firemných klientov alebo kurz odborného jazyka. Na každý segment ponúkame budúcim lektorom kvalitný prípravný tréning. Tréningy prebiehajú prezenčne alebo online.

Ak ovládaš jazyk plynule, rozumieš jeho štruktúram, máš rád/rada prácu s ľuďmi a si ochotný /-á učiť sa nové veci, určite nám pošli svoje CV a my sa ti pokúsime čo najskôr ozvať. Ak chceš učiť online kurzy, môžeš byť kdekoľvek na svete, ale aspoň raz za čas by si mal byť schopný zájsť k nám aj osobne. Prezenčné kurzy (detské aj dospelácke) učíme predovšetkým pod Tatrami a na Spiši, a vtedy je výhodou aj vodičský preukaz.

Okrem lektorov máme záujem o spolupracovníkov na pozície technický manažér a obchodný manažér. Práca u nás nie je bežné zamestnanie a určite nás nekontaktuj, ak preferuješ ustavične sa opakujúce činnosti a úzke zameranie na jednu činnosť. 🙂

Budeme radi, ak k životopisu pripojíš aj pár neformálnych viet o sebe a tvojej motivácii pracovať v oblasti cudzích jazykov.