Slovenčina pre cudzincov (Slovak language)

Zľava!

Cena: 159.90 € 149.90 € / 10 vyučovacích hodín

Radi Vám pomôžeme

Vaše meno

Váš email *

Vaša správa

  • Mesto: Poprad
  • Počet hodín: 10 vyučovacích hodín
  • Trvanie: 55 minút
  • Úrovne: všetky úrovne (A1 - B2)
  • Začiatok: individuálne
Poradíme vám
0948 474 601

Po dvoch trimestroch, ktoré som absolvovala som sa naučila viac ako za 3 roky v podobných kurzoch alebo v štátnej JŠ. Moje komunikačné schopnosti sa výrazne zlepšili.

refernecie - belujska
Ingrid Beľujská
absolventka kurzu

Vďaka skvelému tímu ľudí z TARGET sa s ruštinou nestratím kdekoľvek na svete. Vrelo odporúčam.

refernecie - brejcakova
Mária Brejčáková
absolventka kurzu, Ždiar

ONE-TO-ONE 

Slovak language course for foreigners – we recommend individual courses as the fastest way how to manage elementary langugage or to understand all grammar features and structures of the Slovak language. Group courses or company courses available in Poprad,  Spišská Nová Ves, Levoča or Kežmarok districts. Call +421 948 47 46 01 or send us email – info@target-skola.sk.

Kurz slovenského jazyka pre cudzincov individuálnou formou je najrýchlejším spôsobom ako sa naučiť základy slovenčiny alebo sa v nej výrazne zlepšiť, resp. pochopiť gramatické štruktúry a javy.

Výhody individuálneho kurzu

  1. Flexibilný čas výučby – prispôsobíme sa vašim možnostiam bez nutnosti stanovenia pevných časov, sami si určíte deň a presný čas, kedy budete študovať.
  2. Platíte len za tie hodiny, ktoré reálne absolvujete (bezplatné zrušenie hodiny deň vopred)
  3. Obsah a typ kurzu šitý na mieru – úplné prispôsobenie sa tempu a individuálnym potrebám klienta a váš kurz tak bude 100% efektívny.

Tip pre vás: INDIVIDUÁLNY KURZ PRE DVOJICU alebo TROJICU účastníkov je najlepší pomer cena/výkon. O aktuálnych možnostiach sa informujte v kancelárii školy. 

S výberom vhodného kurzu vám radi poradíme a prispôsobíme sa vašim časovým možnostiam. V prípade nezáväzného záujmu o individuálne kurzy cudzieho jazyka nás stačí kontaktovať – a váš kurz sa môže začať.

Mohlo by Vás zaujímať