Španielčina zábavne, rýchlo a efektívne

Najobľúbenejší kurz španielčiny v TARGET, na ktorom naozaj rozprávaš TY – už od prvej hodiny. S našim lektorom Juanom Pablom v Poprade.

Odbúrame strach z rozprávania a budeme (ty budeš) veľa rozprávať. Výsledky pocítite na sebe už o 3 mesiace.

1. Jednoduchým systémom výučby bez domácich úloh ťa naučíme prirodzene rozprávať a oveľa lepšie rozumieť cudziemu jazyku. Odpovieš pohotovo a bez toho, aby ste si v mysli prekladali jednotlivé slovíčka.
  2. Máš k dispozícii profesionálne zostavené učebnice s aktuálnou slovnou zásobou a jednoducho vysvetlenou gramatikou.
  3. Vďaka exkluzívnej licencii ESPANOL DIRECTO sa po španielsky naučíš bez dlhého trápenia len v Jazykovej škole TARGET. Získaj lepšie pracovné miesto alebo sa bez obáv vyber na dovolenku k moru!

Čas a dni výučby

Časy výučby sú štandardne medzi 16:00 – 17:30 alebo od 17:30 – 19:00 s frekvenciou  2x týždenne – v pondelky a stredy ALEBO utorky a štvrtky. Výučba prebieha 2 x 40 minút s prestávkou.  Termíny prispôsobíme klientom, do poznámky napíšte dni a časy, ktoré vám vyhovujú. Max. 6 študentov v skupinke.

Lektor Juan Pablo

Juan Pablo je argentínsky lektor žijúci v Poprade. Zaujímavosťou je, že po slovensky hovorí plynule a naučil sa ju pre všetkých prekvapujúco doma v Argentíne. V Target škole učí po anglicky, španielsky a dokonca aj slovenčinu pre cudzincov. Pozri si video, v ktorom rozpráva aj o tom, prečo si vybral Slovensko. 🙂

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený pre záujemcov všetkých vedomostných úrovní – od úplných začiatočníkov (úroveň A1) až po pokročilých (úroveň B2).

Záujemcov do skupín rozdelíme podľa výsledkov vstupných testov. Kurz je určený pre dospelých a študentov stredných škôl.

Skupinová španielčina s Juanom

ESPPP001 Zľava 17 %
23. januára 2023

209,90  175,00  / 40 hodín

Miesto Poprad
Trvanie 10 týždňov
Úrovne A1-B2
Skupina 4-6 študentov
Máte otázky?
Ukážková hodina
Referencie
Individuálny kurz v Targete mi pomohol konečne začať rozprávať. Učil som sa už niekoľko krát predtým, ale nikdy som sa nedostal ďalej. Lektori mi poradili aj ako byť v kontakte s jazykom aj mimo hodín a zlepšovať sa tak, aby ma to bavilo.
Matej Valluš