Učte sa jazyky rýchlejšie

Jazyková škola TARGET ponúka kurzy cudzích jazykov, na ktorých naozaj rozprávate VY. Na našich hodinách ste „nútení" hovoriť v cudzom jazyku už od prvej hodiny.

Aj úplní začiatočníci odpovedajú na otázky lektora v rýchlom slede. Na hodinách pravidelne učivo opakujeme, preto sa netreba obávať zlyhania a ani nudných domácich úloh.

Na hodinách sa tiež upevňuje gramatika, cvičí sa tvorenie otázok, čítanie a písanie, teda všetky jazykové zručnosti. Avšak na rozdiel od tradičného školského systému dávame dôraz na jazyk ako zručnosť - rozprávanie a porozumenie. Cieľom kurzu je zlepšiť reálne komunikačné schopnosti študenta, vybudovať aktívnu slovnú zásobu a "prebudiť" jazykový reflex a odbúrať strach alebo neistotu z rozprávania.

Široké portfólio jazykov

Naučíme vás po anglicky, nemecky,  rusky, španielsky, taliansky, francúzsky a dokonca aj poľsky alebo portugalsky – všetky jazyky vyučujeme rovnakým výučbovým systémom založeným na riadenej konverzácii a s profesionálnymi materiálmi nášho dvorného vdavateľstva Deep publishing. Učebnice a materiály k výučbe sú exkluzívne, inde ich nekúpite.

Certifikát jazykovej školy o absolvovaní kurzu danej úrovne dostane každý absolvent kurzu.

Pripravíme vás na maturity, pohovory, jazykové skúšky, ale najmä na reálne používanie jazyka. Kurzy pripravíme na mieru – vrátane odborného jazyka alebo napríklad odbúrania strachu z rozprávania. Pre individuálnych klientov alebo firmy vypracujeme a navrhneme kurz presne podľa Vašich potrieb.

Výhody pre našich študentov

• Zľava 20 € na každý kurz automaticky pre pokračujúcich študentov
  • Zľava 20 € na skupinové kurzy pre učiteľov MŠ, ZŠ a SŠ
  • Medzinárodne licencovaný systém výučby pre dospelých (Direct Method), pre tínedžerov (Direct Teens) a pre deti (Wattsenglish) je zárukou systematickej výučby s profesionálnymi učebnými materiálmi a systémom školení lektorov
  • Online systém pre klientov, resp. rodičov s cvičeniami a testami + elektronická triedna kniha + aplikácie s cvičeniami a slovíčkami
  • Možnosť platby za kurz na splátky
  • Pitný režim pre účastníkov kurzov v cene kurzu a kvalitná presso káva priamo na recepcii školy
  • Príjemné priestory a free Wi-Fi pripojenie v každej učebni
  • a najmä zábavné hodiny s našimi TOP lektormi :)

Nahliadnite

Moderné meteriály aj pre online výučbu

Každý študent u nás získa aplikácie do svojho smartfónu a klasickú alebo elektronickú učebnicu so slovníkom. Učíte sa tak aj mimo hodín - keď cestujete, relaxujete alebo čakáte (aj so slovenskými titulkami).

Takto vyzerajú moderné materiály vhodné aj pre online výučbu, ktoré vám vieme poslať okamžite a váš kurz tak môže ihneď začať.

Spokojní firemní klienti

jm alpineslovakia chemosvit Consumer-finance-holding gasfamilia-logo whirlpool-logo panasonic-logo asseco schule max forum embraco ekoservis brantner stiebel-eltron-vector-logo vsd tmr-logo aplend