Nová edícia 2022 pre našich angličtinárov!

5. septembra 2022

Angličtina v roku 2000 a angličtina v roku 2022, to je rozdiel. Slovná zásoba sa neuveriteľne rýchlo mení a my na to reagujeme. Okrem moderného jazyka sme pridali počet slov, akitivity, cvičenia aj vysvetlení gramatiky. Každý má tak možnosť venovať sa viac tým aktivitám, ktoré potrebuje.

Hovorím o novej edícii kníh a kompletných materiálov (učebnica, mp3, online podporé materiály, cvičenia aj slovníček k učebnici) od vydavateľstva Direct Language Lab. Na tieto materiály pre anglický jazyk (ale aj nemecký, španielsky, taliansky, ruský, portugalský, francúzsky a dokonca aj poľsky) máme exkluzívnu licenciu a v regióne pod Tatrami sme jediná škola, ktorá tieto učebnice, materiály a vôbec celú metodiku Direct môže používať.

Nakuknite do učebníc angličtiny edície 2022

Sme radi, že učebnice všetkých vedomostných úrovní od A1 až po C1 sú naozaj vylepšené, prispôsobené slovnej zásobe v roku 2022 a ešte viac zefektívnia snaženie našich lektorov aj študentov. Ak do nich chcete nakuknúť, môžete tak urobiť na tomto mieste.

Učebnica 1 je určená pre začiatočníkov.

Vyskúšaj si túto učebnicu v praxi

Ak to myslíš s angličtinou naozaj vážne, príď sa pozrieť na našu ukážkovú hodinu pre verejnosť, alebo si dohodni jedno individuálne online alebo osobné stretnutie s našou lektorkou alebo lektorom. Učebnicu síce na veľkej časti hodiny nepotrebujeme, lebo sa vtedy venujeme rozprávaniu, ale počas niektorých aktivít s ňou pracujeme. A čo je najdôležitejšie – zažiješ angličtinu inú ako tú, ktorú poznáš napríklad zo svojej základnej školy.

A potom sa rozhodni či do toho ideš s nami!