Kariéra

Práca Poprad - jazyková škol
Target skola káva

V TARGET škole máme vášeň pre cudzie jazyky. Práca Poprad, Kežmarok alebo Spišská Nová Ves. Baví nás učiť ich, ale tiež objavovať ako proces učenia funguje v ľudskej mysli.

Práca Poprad? Ak hľadáš dobrú prácu, radi budeme počuť aj o tebe! Radi ťa zaškolíme do našich procesov a postupov a budeme radi, ak sa staneš členkou, či členom nášho tímu.

Výhodou je, že máme skvelých klientov, ktorí majú chuť a motiváciu sa zlepšovať. Lektori u nás sa zvyknú špecializovať nielen podľa jazyka, ale aj podľa vekovej skupiny účastníkov a typu kurzov. Vieme, že učiť deti je niečo úplne iné ako učiť firemných klientov alebo kurz odborného jazyka. Na každý segment ponúkame budúcim lektorom kvalitný prípravný tréning. Tréningy prebiehajú prezenčne alebo online.

Ak ovládaš jazyk plynule, rozumieš jeho štruktúram, máš rád/rada prácu s ľuďmi a si ochotný /-á učiť sa nové veci, určite nám pošli svoje CV a my sa ti pokúsime čo najskôr ozvať. Ak chceš učiť online kurzy, môžeš byť kdekoľvek na svete, ale aspoň raz za čas by si mal byť schopný zájsť k nám aj osobne. Prezenčné kurzy (detské aj pre dospelých) učíme predovšetkým pod Tatrami a na Spiši, a vtedy je výhodou aj vodičský preukaz.

Okrem lektorov máme záujem o spolupracovníkov na pozície technický manažér a obchodný manažér. Práca u nás nie je bežné zamestnanie a určite nás nekontaktuj, ak preferuješ ustavične sa opakujúce činnosti a úzke zameranie na jednu činnosť. 🙂

Budeme radi, ak k životopisu pripojíš aj pár neformálnych viet o sebe a tvojej motivácii pracovať v oblasti cudzích jazykov. Alebo vzdelávania zručností.

Aktuálne (leto 2023) hľadáme lektorku alebo lektora angličtiny pre deti alebo pre dospelých v oblasti Poprad alebo Spišská Nová Ves. Výhodou je vodičský preukaz, keďže niektoré kurzy sa konajú u klienta (v škole, škôlke alebo vo firme). Kontaktuj nás emailom, môžeš rovno priložť svoj životopis alebo motivačný list.