5 dôvodov, prečo sa učiť cudzí jazyk v TARGET škole!

reportaz v podani fotografa Antona Frica, www.fotoportal.sk

Ideálny čas na zlepšenie vašich jazykových znalostí je práve teraz. Je jedno, či ste v jazyku úplný nováčik, alebo či máte slušné základy, výrazne sa zlepšiť v cudzom jazyku určite dokážete! Na to, že máte jazykový talent, máte dokonca aj dôkaz – a tým je fakt, že ste dokonale zvládli váš materinský jazyk.

Vyznať sa v širokej spleti ponúk jazykových škôl je naozaj zložité. Súkromné, štátne, veľké, malé, britské, kanadské, tradičné, netradičné a zo všetkých sa na nás usmievajú šťastní študenti. Ako si teda vybrať tú správnu školu, teda Target?
Áno, sme iní.

reportaz v podani fotografa Antona Frica, www.fotoportal.sk

TARGET Poprad

1. Na hodinách v TARGET naozaj rozprávate vy. Hodiny vedieme riadenou konverzáciou, ktorú premiešame s voľnejšou diskusiou tak, aby platilo pravidlo, že každý študent rozpráva na hodine viac ako kdekoľvek inde.

2. TARGET je jediná licencovaná škola v regióne Tatier a Spiša. Jazyk učíme podľa detailne vypracovaného systému zameraného na efektivitu a rýchlosť napredovania. Kurzy pre deti učíme britským konceptom Wattsenglish, kurzy pre tínedžerov a dospelých metódou Direct.

3. TARGET je moderná škola, kde rozumieme potrebám našich klientov a učíme ich to, čo naozaj potrebujú. Malé skupinky alebo flexi individuálne kurzy vám pomôžu napredovať tempom, akým ste to vždy chceli. Čo je najlepšie, u nás si tvoríte AKTÍVNU slovnú zásobu, teda slová a javy, ktoré viete z voleja používať.

4. TARGET hodina vyzerá úplne inak ako tradičná hodina cudzieho jazyku v škole. Lepšie ako stokrát o tom počuť, je prísť a presvedčiť na vlastné oči na bezplatnú a nezáväznú ukážkovú hodinu.

5. O tom, že u nás nemáme len kvetnaté reči, svedčí niekoľko čísel. V roku 2015 si kľučky našej školy podávalo 1 482 študentov v 4 pobočkách, ktorí si poctivo odsedeli 18 239 hodín v 15 učebniach na hodinách 7 jazykov v 9 vedomostných úrovniach. 64 lektorov zničilo za rok 5 stojanov a rozbilo 9 hrnčekov. (Nervy našej manažérky Nikoly zostali v poriadku.) Energiu sme všetci spolu získali 1880 šálkami kávy a zaliali to 94 galónmi vody. 306 detí sme priviedli k angličtine a viac ako 6 000 krát sme dospelých študentov potešili diktátom .

A na záver jedna rada od nás:
Ponorte sa do jazyka a urobte z učenia jazyka vašu prioritu. Nemá zmysel učiť sa jazyk „len trochu“. Nezabúdajte, že základom je vôľa zlepšiť sa! A keď to naozaj chcete, tak to s našou pomocou aj dosiahnete. Tešíme sa na vás v roku 2016.

Braňo Švec

Napísal/a: Braňo Švec

Vyštudoval angličtinu a históriu na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, pôsobil ako učiteľ na základnej, strednej a vysokej škole, neskôr pôsobil ako lektor Business English v spoločnostiach ako MotorCar, Tatrabanka, Alpine Slovakia a iných. V súčasnosti je riaditeľom jazykovej školy Target. Vo voľnom čase cestuje a hrá hokej :)

Newsletter

Zaujal vás tento článok? Prihláste sa do newsletteru a dostávajte podobné články na e-mail.
Taktiež vás budeme informovať o nových kurzoch a výhodných ponukách jazykových kurzov.

Posledné príspevky na blogu

freestocks-org-v2

9 tipov ako NIKDY nezabudnúť cudzí jazyk

Stane sa to všetkým – ak jazyk dlhšie nepoužívate, tak ho skôr či neskôr zabudnete. ...

Čítať článok
popradhockey2

Aj hráči HK Poprad sa zlepšujú v angličtine (rozhovor pre časopis Poprad Hockey)

Branislav Švec, riaditeľ Jazykovej školy TARGET, pod ktorou funguje aj Detské centrum Legovňa hovorí o ...

Čítať článok

Ako sa zmenila výučba jazykov odkedy sme sa ju učili my

Keď som sa učil po anglicky ja, tak okrem samotnej hodiny a mojej učiteľky som ...

Čítať článok