Angličtina Wattsenglish po novom aj v škôlkach a školách v okresoch Spišská Nová Ves a Levoča!

KUB_9312-1

S radosťou vám chceme oznámiť, že od školského roku 2018/19 naša škola získala licenciu na výučbu anglického jazyka britským konceptom Wattsenglish aj pre okresy Spišská Nová Ves a Levoča.

Steva Wattsa a vranu Maggie deti zo Spiša poznajú z videí na Youtube kanáli Wattsenglish, ale ucelený systém kurzov doteraz chýbal. Vďaka Jazykovej škole TARGET budú môcť aj deti zo Spiša zažiť čisto anglické prostredie, native speakrov priamo vo vašej materskej alebo základnej škole a ucelený systém výučby s komplet materiálmi a online podporou pre deti aj rodičov.

Wattsenglish ponúka systém – to znamená, že metodika je vypracovaná na každú hodinu (a lesson plan dokonca rozdelený na každú minútu vyučovacej hodiny) a pre všetky vekové kategórie od 3 do 12 rokov. Nestane sa teda, že dieťa po prechode z materskej na základnú školu musí začínať odznova.

Na hodinách Wattsenglish deti nevnímajú angličtinu ako cudzí jazyk, ale ako jazyk hier, zábavy a rôznorodých aktivít zameraných na porozumenie a aktívne rozprávanie. Aktivity sú plné pohybu, hier a angličtina pri nich slúži ako spojivko medzi deťmi a lektorom  a keďže sa deti chcú hrať a zapájať do súťaží a aktivít, sú motivované dorozumieť sa v anglickom jazyku. Neučíme osamotené slovíčka, ale učíme komunikovať, to je rozdiel oproti ostatným metódam. Lektori na hodinách nikdy nehovoria po slovensky, a to platí aj pre triedy v materských školách. Dieťa si tak spojí tvár lektora (a tvár Steva Wattsa, britského lingvistu, zakladateľa metódy) s angličtinou podobne ako to je v bilingválnych rodinách.

Nové vedecké poznatky hovoria, že ideálny vek pre deti na cudzí jazyk (ak nie je vychovávané bilingválne) je hneď po tom, čo zvládne základné štruktúry materinského jazyka a vie sa v ňom bez problémov dohovoriť. Presne vtedy prichádza Wattsenglish a jej kurzy angličtiny, ktoré prebiehajú 2x týždenne priamo v priestoroch školy, ktoré dieťa navštevuje.

Pridajte sa k viac ako 3 000 deťom na Slovensku a viac ako 380 školám, kde Wattsenglish je tradičnou súčasťou vyučovacieho procesu. Ukážkové hodiny zorganizujeme u vás zadarmo a ponuky na mieru pre vašu školu alebo škôlku tiež radi vypracujeme.

Viac informácií vám radi poskytneme na tel. č. 0948 47 46 01 alebo na info@target-skola.sk.

 

Braňo Švec

Napísal/a: Braňo Švec

Vyštudoval angličtinu a históriu na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, pôsobil ako učiteľ na základnej, strednej a vysokej škole, neskôr pôsobil ako lektor Business English v spoločnostiach ako MotorCar, Tatrabanka, Alpine Slovakia a iných. V súčasnosti je riaditeľom jazykovej školy Target. Vo voľnom čase cestuje a hrá hokej :)

Newsletter

Zaujal vás tento článok? Prihláste sa do newsletteru a dostávajte podobné články na e-mail.
Taktiež vás budeme informovať o nových kurzoch a výhodných ponukách jazykových kurzov.

Posledné príspevky na blogu

freestocks-org-v2

9 tipov ako NIKDY nezabudnúť cudzí jazyk

Stane sa to všetkým – ak jazyk dlhšie nepoužívate, tak ho skôr či neskôr zabudnete. ...

Čítať článok
popradhockey2

Aj hráči HK Poprad sa zlepšujú v angličtine (rozhovor pre časopis Poprad Hockey)

Branislav Švec, riaditeľ Jazykovej školy TARGET, pod ktorou funguje aj Detské centrum Legovňa hovorí o ...

Čítať článok

Ako sa zmenila výučba jazykov odkedy sme sa ju učili my

Keď som sa učil po anglicky ja, tak okrem samotnej hodiny a mojej učiteľky som ...

Čítať článok