Znovu otvárame skupinkové kurzy v Poprade

23. marca 2022

Od 4. a od 11. apríla znovu otvárame kurzy angličtiny a nemčiny pre skupinky. Je to ideálna príležitosť ešte pred letom sa výrazne zlepšiť, zabaviť sa a zároveň sa socializovať v malej skupine ľudí, ktorí majú spoločnú vec – chuť na sebe pracovať.

Od marca 2020 sú pre nás skupinové kurzy ako leto v Poprade – vieme, že existuje, ale v kalendári si musíme dlho počkať :). Preto sme sa rozhodli, že ich opäť spustíme – veď od roku 2009 boli bez prestávky našimi najúspešnejšími produktami. Online je síce tiež fajn, ale osobný kontakt je nenahraditeľný. Preto ťa chceme pozvať na bezplatné ukážkové hodiny u nás v škole, a samozrejme na celý kurz, ktorý bude trvať necelé tri mesiace.

Pre koho sú skupinové kurzy určené?

Kurzy sú otvorené pre rôzne vedomostné úrovne a sú vhodné pre dospelých a tínedžerov od cca. 13 – 14 rokov. Prebiehajú 2-krát týždenne a sú prezenčné, s hodinami v pekných priesotoroch Jazykovej školy TARGET pri autobusovej stanici v Poprade. Tak ako vždy, zamerané sú na rozprávanie – a garantujeme ti, že rozprávať budeš naozaj veľa.

Termíny bezplatných ukážkových hodín

Ukážková hodina angličtiny a nemčiny – streda 30.3. 2022 o 18:00 – prihlás sa tu

Ukážková hodina angličtiny a nemčiny – streda 30.3. 2022 o 17:00 – prihlás sa tu

Tak čo, idete k nám? 🙂