Bezplatné ukážkové hodiny pre deti aj dospelých v Poprade

16. septembra 2022

Od 26. septembra znovu otvárame kurzy angličtiny a nemčiny pre skupinky. Je to ideálna príležitosť výrazne sa zlepšiť, zabaviť sa a zároveň sa socializovať v malej skupine ľudí, ktorí majú spoločnú vec – chuť na sebe pracovať.

Od marca 2020 boli pre nás skupinové kurzy ako leto v Poprade – vieme, že existuje, ale v kalendári si musíme dlho počkať :). Preto sme sa rozhodli, že ich opäť spustíme – veď od roku 2009 boli bez prestávky našimi najúspešnejšími produktami. Online je síce tiež fajn, ale osobný kontakt je nenahraditeľný. Preto ťa chceme pozvať na bezplatné ukážkové hodiny u nás v škole, a samozrejme na celý kurz, ktorý bude trvať necelé tri mesiace.

Pre koho sú skupinové kurzy určené?

Kurzy sú otvorené pre rôzne vedomostné úrovne a sú vhodné pre dospelých a tiež tínedžerov vo veku min. 13 – 14 rokov. Prebiehajú 2-krát týždenne a sú prezenčné, s hodinami v moderných priesotoroch Jazykovej školy TARGET v Business Center Poprad pri autobusovej stanici v Poprade.

Tak ako vždy, zamerané sú na rozprávanie – a garantujeme ti, že rozprávať budeš naozaj veľa. Či už si začiatočník, alebo na niektorej z pokročilých úrovní.

Kurzy pre deti

Detské kurzy angličtiny (a nemčiny) organizujeme u nás v jazykovke alebo na partnerských školách v okresoch Poprad, Kežmarok a Spišská Nová Ves. Výučba detí vôbec nevyzerá ako výučba, ale skôr ako zábavný čas s množstvom pohybových aktivít a súťaží, pri ktorých deti pohytia a a neskôr aj aktívne využívajú angličtinu. Všetko prebieha v anglickom jazyku a deti naše hodiny majú radi. Využívame britský koncept Wattsenglish, ktorý nie je len o hodine v škole, ale pre deti prináša online videokurz a množstvo videoaktivít na doma, ktoré sú už v cene kurzu.

Wattsenglish je vhodná výučba pre deti od 3 do 10 rokov, od cca. 11 rokov využívame už metodiku poodobnejšiu dospelým, preto pre staršie deti je vhodnejšia ukážková hodina pre dospelých.

Termíny bezplatných ukážkových hodín

Ukážková hodina angličtiny a nemčiny pre dospelých a tínedžerov – streda 21. septembra 2022 o 17:00 – prihlás sa tu

Ukážková hodina angličtiny Wattsenglish pre deti do 10 rokov – štvrtok 22. septembra 2022 o 17:00 – prihlás sa tu

Tak čo, idete k nám? 🙂