Ako učíme

Študenti jazykovej školy TARGET sa učia jazyky rýchlo a efektívne. Prečo?

Hovoria v cudzom jazyku od úplného začiatku - naozaj už od prvej hodiny. Všetky naše jazykové programy sú vyučované konverzačným štýlom.

Ako reálne vyzerajú naše hodiny

• Dynamickosť - budete maximálne sústredený na výučbu
  • Komunikatívnosť – rozprávaš viac než lektor
  • Praktickosť – učíte sa frázy do bežného života
  • Efektívnosť – dosiahnete reálne výsledky v krátkom čase
  • Profesionalita – ste stále v obraze podľa plánu výučby
  • Zábava – užívate si zábavné a pohodové hodiny

Ako sa odlišujeme od bežných jazykoviek

Základná odlišnosť je simulovanie cudzojazyčného prostredia, v ktorom sú študenti nútení rozprávať až 6x častejšie ako pri tradičných metódach. Z toho dôvodu sa tvoria menšie skupinky, aby mal každý dostatočný priestor prejaviť sa.

1.) Porazíme strach z rozprávania

Výsledkom je odbúranie strachu z rozprávania, získanie potrebného sebavedomia a oveľa lepšie porozumenie hovorenému cudziemu jazyku.

Spôsob učenia je prirodzený, ako pri malých deťoch osvojujúcich si materinskú reč – najprv len opakujú slová a spojenia, neskôr začnú chápať ich význam a nakoniec vedia sami zostavovať vety.

2.) Budeme veľa rozprávať

Gramatiku vysvetľujeme priamo v praxi v reálnych situáciách. Písanie, napr. aj diktátov alebo nácvik odposluchu sú preto len doplnkové aktivity.

3.) Profesionálne zostavené učebnice

Pre výučbu každého jazyka používame profesionálne zostavené učebnice, ktoré obsahujú aktuálnu slovnú zásobu, jednoducho vysvetlenú gramatiku, preklady do slovenčiny a fonetickú transkripciu slovíčok. Vznikli na základe spolupráce expertov i lektorov v oblasti výučby cudzích jazykov a majú veľmi praktický intuitívny dizajn.

materials2

Náš recept na úspech

Tajomstvom úspechu našich študentov sú priama metóda a naši špeciálne vyškolení profesionálni lektori. Udržujú tempo a dynamiku hodín tak, aby boli študenti vždy sústredení na 100%.

Vďaka exkluzívnej licencii na výučbu metódou DIRECT svetového vydavateľa DEEP PUBLISHER vieme dospelým študentom ponúknuť kurzy angličtiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny, ruštiny, francúzštiny, portugalčiny, angličtiny pre profesionálov a BUSINESS angličtiny

Kurzy angličtiny pre školákov

Pre žiakov základných a stredných škôl vďaka špeciálne vyvinutým materiálom metodiky DIRECT organizujeme kurzy DIRECT TEENS.

Sme inovatívni, dynamickí a využívame licencované výučbové metódy a systémy s profesionálnymi učebnými materiálmi pre učiteľov aj pre študentov.

Viac informácií o jazykových kurzoch pre deti a školákov nájdete na našich stránkach WattsEnglish.

Vzdelávanie s kockami LEGO®

Okrem jazykových kurzov pre deti sme začiatkom roka 2017 spustili aj licenovanú výučbu v oblasti STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) zameranú na technické zručnosti.

Využívame americký koncept Brick by Brick, kde hlavnou súčasťou výučby sú kocky LEGO. Ide o pravidelné kurzy, kde výučba prebieha v slovenčine a nemá preto nič spoločné s jazykovou výučbou. Každé dieťa si okrem poskladania nového modelu na každej hodine zlepší jemnú motoriku, predstavivosť, komunikáciu, naučí sa nasledovať plán, získa základy dizajnu a tiež vedomosti o modeli, ktorý si sám postaví.

Otvorili sme Centrum kreatívneho vzdelávania LEGOVŇA

Moderné priestory prispôsobené na detskú výučbu sme otvorili na Popradskom nábreží 17 (vedľa Faxcopy) a ponúkame v ňom viacero programov:

• navštevovať organizované kurzy
  • zažiť jedinečné narodeninové oslavy
  • zorganizovať akciu pre deti vašich zamestnancov
  • stráviť super deň v denných alebo pobytových táboroch
  • zorganizovať zábavné teambuildingové firemné a súkromné akcie
  • alebo sa do sýtosti zahrať s viac ako 35 kg kociek LEGO®.

Viac informácií nájdete na www.legovna.sk alebo na www.poprad.brickbybrick.sk.