E-book zdarma: 10 najčastejších chýb pri učení sa jazykov

+ BONUS: Manuál úspešného študenta

Stiahni si zadarmo čerstvý ebook z našej dielne! Je určený pre všetkých, ktorí to myslia s učením jazykov vážne.

Chceš sa porozprávať s náhodným cudzincom bez prílišného rešpektu a strachu?

Bavilo by ťa prečítať celú knihu v angličtine a mať z toho potešenie?

Chcel by si napísať email do zahraničného eshopu bez toho, aby si musel pýtať o pomoc kamoša?

Bol by si rád za bezproblémový pokec s recepčnou, čašníkom alebo colníkmi na tvojej letnej dovolenke?

Alebo sa nebáť hovoriť po anglicky s návštevou pred tvojimi kolegami a dokonca aj šéfom?

Stiahnuť teraz zadarmo
e-book

Dobrou správou je, že to je oveľa reálnejšie, ako to na prvý pohľad vyzerá!

Prečítaj si e-book, ktorý napísal Braňo Švec a dozvieš sa všetko, čo potrebuješ vedieť predtým, než naozaj začneš. Možno si sa už jazyky učil predtým, ale cítil si, že to nejde tak, ako by mohlo. Možno si sa naučil jeden jazyk dobre, ale s ďalším sa ti nedarí. A je jedno, či to je angličtina alebo akýkoľvek iný jazyk na svete.

Prečo by si si mal stiahnuť práve tento e-book?

Keď sa pýtame našich klientov, ako sa učili jazyk predtým než prišli k nám, veľká časť z nich o tom nikdy nerozmýšľala. Učili sa intuitívne, bez toho, aby im niekto v minulosti ukázal ako má vyzerať úspešná cesta učenia.

Mnohí študenti stále veria mýtom o jazykoch, ktoré ich limitujú. Keď k nám prídu prvý raz, hovoria, že nemajú na jazyk bunky, sú antitalenti a v škole im to nikdy nešlo.

Chyba je, že sa stále učia sa rovnako ako v minulosti – bohužiaľ aj s rovnakým výsledkom ako v minulosti. Znova a znova začínajú s jazykom bez toho, aby na tom niečo zmenili.

Táto kniha ti ukáže, že na to, aby si sa úspešne naučil akýkoľvek cudzí jazyk, je potrebných len niekoľko jednoduchých vecí. Nepotrebuješ jazykovú školu, zázračnú aplikáciu ani 8 hodín denne, aby si to zvládol.

mock-00059

Zisti, ako funguje tvoj mozog, ako sa človek učí a prečo je učenie sa cudzieho jazyka pre nás prirodzené.

Svoje 16-ročné skúsenosti s rôznymi typmi klientov zhrnul Braňo Švec z našej školy do e-booku a ty si ho môžeš stiahnuť teraz zadarmo a okamžite sa začať zlepšovať.

Vďaka jednoduchému vysvetleniu a tipom v knihe sa budeš učiť ľahšie, dosiahneš výsledky rýchlejšie – a najmä budeš motivovanejší, lebo budeš mať konkrétnu predstavu o tom, ako si splniť tvoj sen.

Stiahni si e-book a nauč sa učiť sa! Cudzie jazyky sa pre teba stanú v prvom rade zábavou a príjemnou záľubou.

PS: Ak to myslíš s cudzím jazykom vážne, tak sa pridaj do našej uzavretej skupiny – klikni sem a pozri aj na tento odkaz.

Stiahnuť teraz zadarmo