Niečo navyše

Teambuildingy

Inovatívny tréning formou netradičného vzdelávania alebo zábavných aktivít. Výborný spôsob na zlepšenie teamworku ako samostatná teambuildingová akcia alebo súčasť firemného eventu.

Program trvá hodinu alebo dve a je výborným spestrením programu väčšieho tímbuildingového poudujatia alebo ako samostatné podujatie. Je možné realizovať v sídle vašej firmy, ale aj v mieste konania vášho seminára, víkendovej akcie a pod.

Program je vhodný pre menšie a stredne veľké skupiny a kolektívy do cca. 30 osôb.

Firemné eventy pre deti

Organizujeme detský program, kočovnú hernú zónu s maskotmi a aktivitami, kde prím hrajú kocky LEGO®. Tieto animačné aktivity realizujeme v interiéri alebo v exteriéri, a môžu byť súčasťou vášho podujatia ako napríkad Deň otvorených dverí, Family Day, Deň rodiny, Deň obce a pod.

Tento program je vhodný pre firmy, mestá, obce alebo školy.

Zrealizované projekty

Ponúkame stručný výber z niektorých zaujímavých projektov, ktoré sme s radosťou realizovali pre našich klientov:

• Workshop Smart City – tlmočenie prednášok (2018)
  • Konferencia EIT v Starom Smokovci pre Slovenskú technickú Univerzitu (2018)
  • Rokovanie generálnych riaditeľov nákladných železničných spoločností v rámci V4 v Tatranskej Lomnici pre Železničnú spoločnosť CARGO Slovakia, a.s. (2018)
  • Odborná konferencia Zlepšenie komunikácie detí s diagnózou autizmus v Poprade s vyše 200 účastníkmi pre Terapeutické ihrisko (2019)
  • Tlmočenie kulinárskej večere s talianskym kuchárom, Tatranská Lomnica
  • Sprevádzanie a tlmočenie pre pracovníkov z Nemecka pri montáži továrenského stroja a zaškoľovaní slovenských zamestnancov vo Svite (2020)
  • Sprevádzanie zahraničných hokejových tímov počas pobytu na turnaji Tatranský pohár pre HK Poprad (2017, 2018, 2019)
  • Oficiálne hlásenie v angličtine v boxe časomiery pri medzinárodných hokejových zápasoch, zimný štadión Poprad (2017 – 2020)
  • Viacjazyčný preklad jedálneho lístka pre Restart Burger
  • Anglická mutácia webstránky Penziónu Ždiar