Ukážková hodina - webinár

Teraz máš možnosť prozrieť si ukážkovú hodinu bez toho, by si k nám musel chodiť. Pozri si webinár, v ktorom ti Braňo Švec ukáže ako to v tvojom kurze môže vyzerať. Zisti, ako fungujú naše tréningy pre dospelých a tínedžerov a prečo vyzerajú úplne inak ako to poznáme zo škôl a z kurzov.

Prihlás sa na ukážkovú hodinu a pozri si ju doma v čase, ktorý ti vyhovuje. My ti pošleme link na video z webináru, ktorý pravidelne organizujeme prezenčne v jazykovej škole. Po webinári sa môžeš opýtať na čokoľvek presne tak ako keby si sedel u nás v škole. Webinár je z väčšej časti informačný a obsahuje základné informácie pre toho, kto sa vv budúcnosti plánuje učiť jazyky alebo kto zvažuje, že sa prihlási na niektorý z našich kurzov alebo tréningov. Je vhodný, ak sa chceš učiť angličtinu alebo iný jazyk z našej ponuky. Systém, metodika a vôbec organizácia celého kurzu, tréningu a každej hodiny je totiž bez ohľadu na jazyk rovnaký. Rovnaký štýl a princípy platia pre nemčinu, španielčinu, ruštinu, taliančinu alebo dokonca slovenčinu pre cudzincov.

K tomu dostaneš linky na videá praktických ukážok z výučby – naozajstná hodina, kde ty budeš síce v prvej rade, ale zároveň v pohodlí svojho domova. 🙂

Chcem si pozrieť webinár

Okrem základov k našim kurzom v ňom nájdeš zaujímavé tipy od Braňa Šveca o učení sa cudzích jazykov.

Vedel si, že učenie sa jazykov sa výrazne zmenilo oproti dobe, keď si bol na strednej škole?

Vedel si, že na to, aby si zvládol cudzí jazyk na bežnej úrovni, nepotrebuješ talent, ani „bunky“?

Vedel si, že ľudia stále veria rôznym mýtom o učení a preto nie sú úspešní?

Ak chceš vyskúšať nezáväzne prvú hodinu na vlastnej koži a byť na hodine aktívny, rozprávať v cudzom jazyku a dostať spätnú väzbu lektora, odporúčame objednať si jedno individuálne stretnutie – a po ňom sa rozhodneš, či sa chceš s nami učiť.

Webinár prebieha v slovenčine a je určený pre záujemcov o všetky cudzie jazyky, ktoré učíme. Je vhodný pre dospelých a tínedžerov od veku približne 12 rokov.