Powered by Smartsupp

Angličtina pre deti

S cudzími jazykmi pomôžeme aj deťom. Vieme, že deti sa učia inak – nemôže chýbať zábava, pohyb, hra a súťaživosť – a zručnosti získavajú jednoducho a prirodzene popri našich aktivitách.

Používame moderné, overené a licencované metódy. Angličtinu pre deti WoW English učíme vďaka dlhoročnej spolupráci so spoločnosťou Wattsenglish, nemčinu a španielčinu vďaka konceptom od Direct Language Lab – Directo Espanol, resp. Deutsch fur Kinder. Jednoducho to najlepšie, čo sme našli na trhu.

Ak hľadáte kurzy pre deti staršie ako 10 rokov, nájdete ich v menu Tínedžeri.

Kurzy v jazykovke

Našou flagship, vlajkovou loďou, sú kurzy priamo u nás. Prebiehajú buď s native lektorkou alebo s lektorkou, ktorá síce hovorí aj po slovensky, ale deti ju hovoriť po slovensky nikdy nebudú počuť. Ani s rodičmi, ani s pani učiteľkami – pred deťmi slovenčinu nepoužívame. Deti si spoja tvár lektorky (podobne ako tvár Steva, ktorý vystupuje v učebných materiáloch a videách) s angličtinou a prirodzene tak prepínajú medzi svojim rodným jazykom a cudzím jazykom. Funguje to presne ako v bilingválnej rodine, kde deti prirodzene reagujú na rodné jazyky oboch rodičov.

Kurzy v tvojej škole (ZŠ alebo MŠ)

Vďaka výbornej spolupráci so školami, mestami a obcami fungujú naše kurzy v popoludňajších hodinách aj priamo v učebniach vašej školy. Kurzy začínajú v októbri a trvajú celý školský rok. Na základe rozvrhu školy a iných krúžkov školy sa prispôsobíme termínom tak, aby vyhovovali čo najviac prihláseným deťom – a kurzy môžu začať. Nezaťažujeme tak ani školu, ani rodičov.

Naše lektorky si vyzdvihnú deti v jednotlivých triedach alebo školských kluboch a po hodine ich odovzdajú späť. Rodičia tak nemusia robiť deťom šoférov ani posielať deti po meste a deti tak v rámci pobytu v školskom klube alebo v materskej škole dostanú kvalitné vzdelanie naviac. S rodičmi komunikujeme emailom, telefonicky alebo osobne a partnerské školy alebo škôlky tak nijako nezaťažujeme.

Britský koncept WoW English (Wattsenglish) je to najlepšie, čo môžete dať svojmu dieťaťu

  • Predstavuje ucelenú metodiku vzdelávania angličtiny pre predškolské a školské deti.
  • Bola vyvinutá v spolupráci so psychológmi, pedagógmi a lingvistami.
  • Dieťa sa angličtinu neučí, ale osvojuje si ju prirodzenou cestou – podobne ako materinskú reč.
  • Vytvára prirodzené bilingválne prostredie.
  • Je maximálne efektívna. Deti sú schopné veľmi skoro porozumieť a samé začať v angličtine komunikovať.
  • Pomáha vytvárať v mozgu dieťaťa ďalšie rečové centrum, ktoré bude potom využívať celý život.
  • Deti kurzy milujú a sú motivované. Angličtina sa pre ne stáva prostriedkom, ako sa spoločne hrať.
  • Metodika je vypracovaná na niekoľko rokov. Nestane sa teda, že dieťa začne v škôlke a nebude môcť pokračovať aj na základnej škole.

Videokanál WoW English na Youtube

Ukážka hodiny Wattsenglish vám napovie viac ako len text o výučbe:

Vyskúšajte si bezplatný 30-dňový prístup na online videokurz WoW English pre deti na oficiálnej stránke spoločnosti Wattsenglish Ltd.

Takýto videokurz je benefitom pre každé dieťa, ktoré k nám chodí na kurz. Na každú úroveň je vytvorený jeden kompletný videokurz. Dieťa tak môže navštevovať postupne až 8 kurzov.

Letné tábory

tábor v tatrách
Gerlachov tábor

Od roku 2015 organizujeme pod hlavičkou našej detskej pobočky Zážitkovňa obľúbené denné tábory v Poprade, Kežmarku a vo Vysokých Tatrách a tiež tatranské pobytové tábory.

Samozrejme ich súčasťou sú cudzie jazyky, ale aj množstvo iných aktivít. Každý typ a turnus tábora je inak zameraný (pozri napr. tábor na ranči alebo prímestský tábor alebo športový tábor) a každý rok naše tábory vylepšujeme o atraktívny program. Aktuálnu ponuku na leto 2024 nájdeš na webe Zážitkovňa od 1. marca.

Zapoj tvoju školu

Výhodou konceptu Wattsenglish je, že nemusíte chodiť k nám, ale naša výučba príde tam, kde sa deti cítia dobre a radi sa učia. Kurzy angličtiny a nemčiny prebiehajú na 1. stupni ZŠ a v materských školách. Výučba na 2. stupni ZŠ už prebieha metódou podobnou dospelým, informácie o nej nájdete v sekcii Tínedžeri.

V tomto zozname zisti, či už aj vo Vašej škole čí škôlke je dostupný kurz Wattsenglish.

Angličtina pre deti okres Poprad

ZŠ Komenského, SŠ Letná, ZŠ Spišské Bystré, ZŠ Sp. Teplica, ZŠ Matejovce, ZŠ Vikartovce, ZŠ Švábovce

MŠ Podtatranská, Mládeže, Life Academy, Sp. Teplica, Svit, Lučivná, EMŠ Švábovce, Mlynica, Nová Lesná, Štrba, Tatranská Štrba, Tatranská Kotlina, MŠ Matejovce, MŠ Vikartovce

Angličtina pre deti okres Kežmarok

ZŠ Fischera, ZŠ Nižná brána, ZŠ Vlkovce, ZŠ Spišská Belá

MŠ Cintorínska, MŠ Ľubica, MŠ Vlkovce, Denné detské sanatórium, MŠ Sníček, MŠ Tvarožná

Angličtina pre deti okres Spišská Nová Ves

ZŠ sv. Cyrila a Metoda, ZŠ Hrabušice, ZŠ Nad medzou

MŠ Smižany, MŠ Gorazdova

Nenašli ste svoju školu?


Opýtaj sa na Wattsenglish v tvojej škôlke alebo v škole. Daj nám vedieť, v ktorej škole máš záujem o kurz a my skontaktujeme školu, zorganizujeme ukážkovú hodinu a radi zavedieme koncept Wattsenglish aj do tvojej školy či škôlky. V súčasnosti učíme v mestách a obciach okresov Poprad, Kežmarok a Spišská Nová Ves a okolí.

Target škola je držiteľom exkluzívnej licencie na výučbu Wattsenglish a je jediná škola v regióne oprávnená využívať ju a distribuovať učebné materiály. Inde ich jednoducho nekúpite, len u nás. 🙂

Steve Watts a lektorka MIma
Angličtina pre deti s lektorkou Mimou.
angličtiny pre deti poprad
angličtiny pre deti poprad

Ako zvýšite kvalitu jazykovej výučby vo vašej ZŠ

Ľahký spôsob, ako zvýšiť kvalitu výučby angličtiny na vašej ZŠ.

Naše učebné materiály pre 1.-5 ročník ZŠ majú od roku 2020 odporúčaciu doložku Ministerstva školstva SR a sú akreditované Ministerstvom školstva SR. Základné školy môžu využívať metodiku a učebné materiály Wattsenglish pre 1.-5. ročník a zvýšiť tak kvalitu jazykovej výučby.

Okrem dodávky pracovných zošitov, učiteľského manuálu a učiteľských kníh zaškolíme vašich učiteľov do konceptu Wattsenglish priamo na vašej škole (alebo online). Vaši žiaci tiež získajú prístupy na online videokurz, ktorý tiež bude kvalitným benefitom pre rodičov vašich žiakov.

Ak chcete vyskúšať Wattsenglish priamo na vašej škole, kontaktujte nás.