O škole

Ak sa chceš zlepšiť v cudzích jazykoch, odbúrať neistotu a strach z rozprávania, prebudiť svoj jazykový reflex a napodobniť tak tisíce ľudí, ktorým sme už s jazykmi pomohli, si tu správne.

Máš deti, ktoré už chodia alebo sa v budúcnosti chystajú do školy? Asi ťa neprekvapí fakt, že v mnohých našich školách (ZŠ, SŠ, jazyková škola…) je výučba cudzích jazykov mierne povedané nemoderná. Veľa žiakov v triede, rôzni učitelia, cudzí jazyk raz – max. 2x týždenne, bifľovanie slovíčok, minimum rozprávania, veľa úloh… Ak chceš vytvoriť svojim deťom lepšie podmienky na progres v cudzích jazykoch a ak v nich chceš vybudovať pozitívny vzťah a prebudiť vášeň k jazykom, si tu správne.

Možno si sa ešte neučil jazyky správne. V škole to totiž neučia. Pochopiť ako sa ľudský mozog učí (nielen) jazyky a ako to využiť v dnešnej dobe je kľúčové. Ak chceš o tom vedieť viac, tiež si tu správne.