Benefity pre teba

Čo ťa naučíme

Jazyková škola TARGET ponúka kurzy cudzích jazykov, na ktorých naozaj rozprávaš TY. Na našich hodinách si „nútený“ hovoriť v cudzom jazyku už od prvej hodiny.

Aj úplní začiatočníci odpovedajú na otázky lektora v rýchlom slede. Na hodinách pravidelne učivo opakujeme, preto sa netreba obávať zlyhania a ani nudných domácich úloh.

Na hodinách sa tiež upevňuje gramatika, cvičí sa tvorenie otázok, čítanie a písanie, teda všetky jazykové zručnosti. Avšak na rozdiel od tradičného školského systému dávame dôraz na jazyk ako zručnosť – rozprávanie a porozumenie. Cieľom kurzu je zlepšiť reálne komunikačné schopnosti študenta, vybudovať aktívnu slovnú zásobu a „prebudiť“ jazykový reflex a odbúrať strach alebo neistotu z rozprávania.

jazykové vzdelávanie

Ako sa odlišujeme od iných škôl

Základná odlišnosť medzi našou školou a bežnou jazykovkou je simulovanie cudzojazyčného prostredia, v ktorom sú študenti nútení rozprávať oveľa častejšie ako pri tradičných metódach. Preto vytvárame menšie skupinky a volíme individuálny prístup, aby mal každý dostatočný priestor a čas na trénovanie tejto najdôležitejšej zručnosti.

1.Odbúraš prílišný rešpekt a strach z rozprávania

Výsledkom je odbúranie strachu z rozprávania, získanie potrebného sebavedomia a oveľa lepšie porozumenie hovorenému cudziemu jazyku.

Spôsob učenia je prirodzený, ako pri malých deťoch osvojujúcich si materinskú reč – najprv len opakujú slová a spojenia, neskôr začnú chápať ich význam a nakoniec vedia sami zostavovať vety.

2. Budeš veľa rozprávať bez zdĺhavých nudných hodín plných cvičení

Gramatiku vysvetľujeme jednoducho v reálnych situáciách. Písanie, napr. aj diktátov alebo nácvik odposluchu sú preto len doplnkové aktivity.

3. Dostaneš veľa vhodných možností ako trénovať aj mimo hodín

Okrem profesionálnych učebníc, ktoré inde nekúpiš (iba v licencovaných školách po celom svete) ti pribalíme slovník ku kurzu, mp3 nahrávky a prístupy do troch aplikácií priamo k tvojmu kurzu. Je veľmi praktická a má intuitívny dizajn.

Preferuješ knihu a slovník v pdf? Žiaden problém – môžeš ich mať hneď a ešte aj ušetríš.

Navyše pre teba

U nás si nekupuješ kurz. U nás si kupuješ výsledok. Každý môže mať trochu iný cieľ, ale všetci chceme v cudzom jazyku ROZPRÁVAŤ. Preto sa zameriavame na

• odbúranie strachu z rozprávania
  • získanie potrebného sebavedomia
  • oveľa lepšie porozumenie hovorenej reči
  • pochopenie toho, ako sa náš mozog učí najlepšie

Spôsob učenia je prirodzený. Postup je podobný ako pri malých deťoch osvojujúcich si materinskú reč – najprv len opakujú slová a spojenia, neskôr začnú rozumieť ich významu a nakoniec vedia sami zostavovať vety. Bez bolesti! 🙂

Podpora pre tvoj progres

V napredovaní ti pomáhajú profesionálne zostavené učebnice, hodiny mp3 nahrávok, prístup na apikácie ku kurzu v cene a najmä individuálny prístup lektoriek a lektorov Target školy.

Maximálne prispôsobenie sa klientovi

Prispôsobíme sa ti podľa toho, aký máš cieľ a ako chceš jazyk v budúcnosti používať, a tiež sa prispôsobíme termínmi a časmi výučby. Najmä v individuálnych kurzoch študuješ tak rýchlo a takými metódami, ktoré tebe vyhovujú.

Certifikáty a osvedčenia

Certifikát jazykovej školy o absolvovaní kurzu danej úrovne dostane každý absolvent kurzu.

Štátna skúška z cudzieho jazyka alebo medzinárodné certifikáty z rôznych jazykov (napríklad FCE – First Cambridge Certificate, CAE – Cambridge Advanced English, Goethe Institut)? Našich klientov prihlásime a pripravíme tak, aby úspešne zvládli skúšku. Dozvieš sa tiež, čo presne treba na skúšku vedieť, ako prebieha a ak treba, tak si vyskúšame aj simuláciu samotnej skúšky. S výberom vhodného typu skúšky a načasovaní termínu radi poradíme.

osvedcenie_percenta-page-001-724×1024-1
osvedcenie_opatrovatelky-1-page-001-724×1024-1