Ako učíme

Učíme online - individuálne, ale aj skupinové kurzy

Svet sa mení a my sme na to zareagovali inováciami, na ktoré si všetci budeme musieť zvyknúť. Vzdelávanie sa nám posunulo do online priestoru, ale to pre nás ani našich študentov nie je veľká zmena. Vďaka nášmu systému výučby a profi lektorom medzi hodinou v škole a hodinou online prakticky nie sú žiadne rozdiely. Keďže hodiny sú predovšetkým konverzačné a učebnica, slovník a mp3 nahrávky si viete rýchlo a jednoducho od nás stiahnuť, váš kurz môže začať hneď.

Ak nie ste si istí, či online je pre vás - vyskúšajte jednu hodinu a rozhodnite sa potom. Ale myslite na to, že jazyková výučba už nikdy nebude ako predtým a že online znamená kvalita, rýchlosť a efektivita.

Študenti jazykovej školy TARGET sa učia jazyky rýchlo a efektívne. Prečo?

Hovoria v cudzom jazyku od úplného začiatku - naozaj už od prvej hodiny. Všetky naše jazykové programy sú vyučované konverzačným štýlom.  Cudzí jazyk je zručnosť - a zručnosť sa naučíte iba tak, že ju budete vykonávať. A u nás budete. :)

Ako reálne vyzerajú naše hodiny

• Dynamickosť - budete maximálne sústredený na výučbu
  • Komunikatívnosť – rozprávaš viac než lektor
  • Praktickosť – učíte sa frázy do bežného života
  • Efektívnosť – dosiahnete reálne výsledky v krátkom čase
  • Profesionalita – ste stále v obraze podľa plánu výučby
  • Zábava – užívate si zábavné a pohodové hodiny

Ako sa odlišujeme od bežných jazykoviek

Základná odlišnosť je simulovanie cudzojazyčného prostredia, v ktorom sú študenti nútení rozprávať až 6x častejšie ako pri tradičných metódach. Z toho dôvodu sa tvoria menšie skupinky, aby mal každý dostatočný priestor prejaviť sa.

1.) Porazíme strach z rozprávania

Výsledkom je odbúranie strachu z rozprávania, získanie potrebného sebavedomia a oveľa lepšie porozumenie hovorenému cudziemu jazyku.

Spôsob učenia je prirodzený, ako pri malých deťoch osvojujúcich si materinskú reč – najprv len opakujú slová a spojenia, neskôr začnú chápať ich význam a nakoniec vedia sami zostavovať vety.

2.) Budeme veľa rozprávať

Gramatiku vysvetľujeme priamo v praxi v reálnych situáciách. Písanie, napr. aj diktátov alebo nácvik odposluchu sú preto len doplnkové aktivity.

3.) Profesionálne zostavené učebnice

Pre výučbu každého jazyka používame profesionálne zostavené učebnice, ktoré obsahujú aktuálnu slovnú zásobu, jednoducho vysvetlenú gramatiku, preklady do slovenčiny a fonetickú transkripciu slovíčok. Vznikli na základe spolupráce expertov i lektorov v oblasti výučby cudzích jazykov a majú veľmi praktický intuitívny dizajn.

materials2

Náš recept na úspech

Tajomstvom úspechu našich študentov sú priama metóda a naši špeciálne vyškolení profesionálni lektori. Udržujú tempo a dynamiku hodín tak, aby boli študenti vždy sústredení na 100%.

Vďaka exkluzívnej licencii na výučbu metódou DIRECT svetového vydavateľa DEEP PUBLISHER vieme dospelým študentom ponúknuť kurzy angličtiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny, ruštiny, francúzštiny, portugalčiny, angličtiny pre profesionálov a BUSINESS angličtiny

Kurzy angličtiny pre školákov

Pre žiakov základných a stredných škôl vďaka špeciálne vyvinutým materiálom metodiky DIRECT organizujeme kurzy DIRECT TEENS.

Sme inovatívni, dynamickí a využívame licencované výučbové metódy a systémy s profesionálnymi učebnými materiálmi pre učiteľov aj pre študentov.

Viac informácií o jazykových kurzoch pre deti a školákov nájdete na našich stránkach Wattsenglish - angličtina pre deti.

Vzdelávanie s kockami LEGO®

Okrem jazykových kurzov pre deti sme začiatkom roka 2017 spustili aj unikátne krúžky technických zručností pre budúcich informatikov, stavbárov, prírodovedcov či matematikárov. Prebiehajú v slovenčine a sú zamerané na zlepšovanie technických zručností.

Využívame americký koncept Brick by Brick, kde hlavnou súčasťou výučby sú kocky LEGO®. Ide o pravidelné kurzy, kde výučba prebieha v slovenčine a nemá preto nič spoločné s jazykovou výučbou. Každé dieťa si okrem poskladania vždy nového modelu na každej hodine výrazne zlepšuje jemnú motoriku, predstavivosť, komunikáciu, naučí sa nasledovať plán, získa základy dizajnu a tiež vedomosti o modeli, ktorý si sám postaví.

V Poprade sme otvorili vlastné Detské centrum

Moderné priestory prispôsobené na detskú výučbu sme otvorili na Popradskom nábreží 17 (vedľa Faxcopy) a okrem kurzov anglického jazyka pre deti sme našu ponuku rozšírili o viacero programov:

Pre viac informácií kliknite sem - Legáreň Poprad