Bezplatný jazykový test

Otestuj si svoje znalosti úplne bezplatne a bez záväzkov. Je to jednouché. Vyber si jazyk – test z angličtiny alebo iného jazyka – a začni odpovedať na otázky.

Jazykové vedomostné úrovne

Odoslaním testu získaš okrem prehľadu o svojich znalostiach certifikát o tvojej aktuálnej jazykovej úrovni podľa Európskeho referenčného rámca, odhadovaný počet slov slovnej zásoby, stručný gramatický prehľad danej úrovne, zaradenie v kurze v TARGET škole – a najmä presný počet bodov z testu.

Test z nemčiny, španielčiny aj iných jazykov

Zisti, či si lepší ako tvoji kamaráti, kolegovia alebo členovia rodiny – stačí im poslať link na test. Každému účastníkovi testu príde automaticky na email certifikát o aktuálnej vedomostnej úrovni z daného jazyka.

Test z angličtiny pre deti

Zaraďovací (úrovňový) test z anglického jazyka si môžu urobiť aj deti. V zozname dolu nájdeš aj detský test angličtiny, ktorý je vhodný pre deti od cca. 8 rokov. Čo je britský koncept Wattsenglish?

Vyplnenie testu trvá okolo 15 minút. Každá otázka má JEDNU správnu odpoveď.Pozor, ak nevieš odpovedať, neodporúčame tipovať.

Zaraďovací test z angličtiny pre deti

Test sa skladá zo štyroch častí a jeho vyplnenie ti potrvá najviac 15-20 minút.

Odporúčaný vek: 8 - 13 rokov

Po jeho vyplnení ti emailom zašleme Certifikát o absolvovaní testu s výsledkom podľa Európskeho referenčného rámca, ale aj podľa našich úrovní v kurzoch pre deti a tínedžerov, ktoré sú zamerané na rozprávanie a reálne znalosti.
Nie je potrebné vypĺňať všetky otázky. V prípade, že odpoveď na otázku nepoznáš, neodporúčame tipovať správnu odpoveď. Za nesprávne odpovede sa tvoje celkové hodnotenie znižuje.

Slovná zásoba

Označte slovo, ktoré do uvedenej skupiny slov nepatrí.
1. third
2. Thursday
3. capital
4. chair
5. under
6. carrot
7. people
8. our
9. cinema
10. opposite
11. cotton
12. side
13. teeth
14. parents
15. cucumber
16. happiness
17. the most
18. united
19. each
20. circle
21. other
22. believe
23. surface