Powered by Smartsupp

Denné tábory Poprad 2024 s novými lokalitami

28. februára 2024

Denné letné tábory 2024 vo Vysokých Tatrách, Slovenskom raji a mestách Poprad a Kežmarok organizujeme od roku 2015. Za ten čas ich absolvovalo viac ako 3 000 detí. O ich spokojnosti svedčí množstvo pozitívnych referencií a poďakovaní rodičov. Rodičov počas prázdnin odbremeníme od povinností, ale najmä vyplníme tábroový týždeň nabitým, jedinečným a vždy iným programom.

Deti sa k nám vracajú každoročne a mnohé z nich dokonca aj dva alebo trikrát počas jedného leta. Preto je každý turnus iný a každý rok prinášame novinky – nové lokality a a tiež nový program a atrakcie.

Letné tábory 2024 aj pre tínedžerov

Na letnú sezónu 2024 sme teda opäť pripravili viaceré novinky. Obľúbili sme si krásne miesto vo Vysokých Tatrách – areál Hotel Sipox Štrba, kde máme k dispozícii konferenčnú miestnosť, vonkajší areál hotela vrátane ohniska, altánku. Pre Štrbský tábor je denne k dispozícii aj bazén s vírivkou. V Štrbe sú deti a rodičia spokojní už dva roky.

Náš najúspešnejší tábor v 10-ročnej histórii je Športový tábor. Možno aj preto, že jeho súčasťou je osobne vždy aj hlavná vedúca Lucia Švecová. Využívame priestory najväčšej školskej telocvične v meste Poprad – a vonkajší areál základnej školy na Komenského ulici.

V auguste pripravujeme aj denný tábor s hokejistami HK Poprad. Nie je to klasický hokejový kemp určený pre mládežníckych hokejistov, ale o denný fanúšikovský tábor, kde sa budeme každý deň stretávať s hráčmi HK Poprad. Tí sa budú spolu s našimi animátormi starať o program a účastníkov tábora. V mninulých ročníkoch sme klubovým autobusom navštívili Ružomberok, Levoču alebo Starú Ľubovňu (hrady, skanzeny, vojenský tábor, miestne reštaurácie atď.) a v strede leta sme si v každom meste aj zakorčuľovali na ľade. Využili sme novú tréningovú halu v Poprade, ale venovali sme aj rôznym iným športovým aj nešportovým aktivitám. Napríklad fotenie na kartičky, rozhovory na kamery s hráčmi, prehliadka šatní hokejistov a VIP priestorov klubu a iné zaujímavé aktivity.

Denný tábor pre staršie deti (od 12 do 15 rokov)

Po minuloročnom úspechu zažijú druhýkrát 5 dní plných zábavy a zážitkov aj násťroční. Naučíme nové poznatky a zručnosti, ale budeme sa aj veľa hýbať. To všetko v našej novinke – tábore s názvom Tínedžerský tábor. Ten je vhodný pre všetkých cestovateľov, turistov a objaviteľov. V programe nechýba celodenný výlet, besedy, túra, cesta lanovkou ani šantenie v bazéne.

Denný letný tábor Kežmarok

Každý rok máme v ponuke Kežmarský tábor špeciálne určený pre deti z Kežmarku a okolia. Účastníkov vždy ráno do areálu tábora odvezieme z kežmarskej pobočky Target školy v budove Severka vlastným autobusom. Celý deň tak deti strávia s bohatým programom v skveloma areáli mládežníckeho centra vo veľkom Slavkove. Ten je perfektným miestom s ihriskami, športoviskami a množstvom zelene. Vďaka spoločnosti Aplend si zahráme minigolf a využijeme všetko, čo táto podtatranská obec ponúka.

Programy pre deti od Zážitkovne

Do každého turnusu pridávame štipku vzdelávania, či už angličtinu alebo technické zručnosti. Ale hlavným motívom našich denných táborov sú zábavné a podnetné aktivity na čerstvom vzduchu. Deti sa teda nemusia báť, že ste im vybavili ďalší týždeň školy! 🙂

Letné tábory 2024 organizujeme pod hlavičkou nášho detského centra Zážitkovňa – zážitky pre deti, preto aj kompletnú ponuku nájdete na stránke Zážitkovne. Tábory Poprad hľadaje v Zážitkovni. 🙂