Powered by Smartsupp

Individuálna hodina pre teba zadarmo

Pozor, aktuálne prebieha naša kampaň! Pre 30 záujemcov ponúkame individuálnu hodinu angličtiny na vyskúšanie úplne zadarmo. Stačí sa prihlásiť na formulári nižšie a my si s vami dohodneme termín a čas vašej hodiny. Hodina s lektorkou alebo lektorom TARGET one-to-one môže prebiehať online alebo v priestoroch Jazykovej školy TARGET v Poprade. Záleží len na tebe!

angličtina cez zoom

Ide o 30 min. stretnutie úplne bez poplatkov a záväzkov. Je určené pre nových klientov, ktorí ešte nikdy neštudovali cudzí jazyk v Jazykovej škole TARGET. Vhodné pre dospelých študentov od 18 rokov. Cieľom je poskytnúť vám možnosť vyskúšať si náš kurz na vlastnej koži, zažiť náš systém výučby a tiež zistiť, či a ako vám individuálna výučba bude vyhovovať.

Po absolvovaní tejto hodiny sa rozhodneš, či chceš v podobnom kurze pokračovať, príp. ako tvoj kurz nastavíme. Tvoja účasť na bezplatnej hodine je však nezáväzná.

Prihlás sa a vyskúšaj individuálne hodinu s lektorkou alebo lektorom TARGET:

  Prihlás sa na bezplatnú individuálnu hodinu angličtiny na vyskúšanie. Budeme ťa kontaktovať najneskôr nasledujúci pracovný deň.

  Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA od Google. Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.

  Čo získaš v našom kurze angličtiny

  • Kurz je zameraný na rozprávanie – rozprávaš väčšinu času na hodine
  • Nastavíš si vlastný rozvrh a frekvenciu hodín
  • Tempo, obsah a zameranie kurzu prispôsobíme tebe
  • Cieľ kurzu nie je prejsť celú učebnicu, ale čo najefektívnejšie zlepšiť tvoje zručnosti, najmä rozprávanie a rozumenie

  Výhody individuálneho kurzu angličtiny online

  1. Flexibilný čas výučby – prispôsobíme sa tvojim možnostiam bez nutnosti stanovenia pevných časov, sám si určíš deň a presný čas každého stretnutia.
  2. Platíš len za hodiny, ktoré reálne absolvuješ (bezplatné zrušenie hodiny vopred).
  3. Obsah a typ kurzu je na mieru pre teba.
  4. Môžeš kombinovať online výučbu s prezenčnou výučbou – tak ako ti to vyhovuje.