Angličtina pre deti zadarmo v OC Fórum Poprad

31. augusta 2023

Bezplatné ukážkové hodiny – angličtina pre deti WoW English – sme pre vás pripravili v OC Fórum Poprad každú septembrovú nedeľu o 15:30. Vyskúšajte tak britský koncept angličtiny Wattsenglish od Steva a Maggie, ktorý poznajú deti po celom svete.

WoW English – Wattsenglish angličtina pre deti aj v Poprade

Zábavná angličtina plná pohybu, hier a súťaží prebieha výlučne v angličtine a jej úlohou je naučiť deti základy komunikácie v anglickom jazku a výsledkom má byť, to, že deti si angličtinu (alebo iný cudzí jazyk) obľúbia a budú sa na hodiny tešiť.

Prihlásenie sa na ukážkovú hodinu angličtiny pre deti Poprad

Kliknite tu a prihláste svoje dieťa na vami vybraný termín, aby ste si zabezpečili miesto. Hodiny prebiehajú každú septembrovú nedeľu o 15:30 na prízemí obchodného centra v priestoroch označených ako TARGET jazyková škola, resp. ZÁŽITKOVŇA, oproti predajni iStores.

Tešíme sa na vás a vaše deti v našich kurzoch angličtiny, nemčiny a iných jazykov!