Chcem začať

Ďakujeme, že ste klikli na tento web. Ste na správnom mieste, ak sa chcete naučiť nový jazyk od úplných základov, alebo sa v ňom výrazne zlepšiť.

V TARGET škole učíme jazyky inak. Na našich hodinách rozprávaš ty už od prvej hodiny. Pomôžeme ti v pohode zvládnuť bežnú konverzáciu s cudzicom, zbaviť sa bariéry z rozprávania a dôraz kladieme na praktickosť. Dokonca ťa naučíme napredovať aj bez školy.

Vyskúšaj ukážku online kurzu angličtiny alebo nemčiny a vďaka možnosti na tejto stránke alebo si dohodni náš najobľúbenejší kurz INDIVIDUÁLNY FLEXI KURZ, ktorý sa ti úplne prispôsobí – tvojjim časovým možnostiam a potrebám.

Urob si jazykovku z tvojho auta!

• stiahni si ukážku mp3 nahrávok (cca. 30 min. nahrávky)
  • získaj k tomu slovník k výučbe
  • môžeš získať aj učebnicu s textom, ktorý počuješ v nahrávke
  • získavaj tipy a triky ako sa učiť efektívnejšie bez toho, aby si po krátkom čase stratil motiváciu