Powered by Smartsupp

Detailné informácie k tvojmu kurzu

Vitaj v kurze alebo tréningu Jazykovej školy TARGET. Na tomto mieste nájdeš informácie ku kurzom, ktoré môžu byť pre teba prínosné a pomôcť ti k tomu, aby tvoje napredovanie bolo efektívne a príjemné.

Knihy a učebné materiály

Štandardne používame učebné materiály od vydavateľstva DEEP Publishers, ktoré nekúpite nikde inde okrem licencovaných jazykových škôl. Okrem knihy na každú úroveň (máme 6 základných úrovní) obsahujú mp3 nahrávky, slovník, prístup na množstvo online aktivít (apky).

Učebné materiály sú v dvoch verziách – papierová kniha alebo elektronická kniha. Ich cena je 18,90 € (papierová) alebo 9,90 € (elektronická) a vydržia vám na 80 hodín (skupinový kurz) alebo cca. 40 hodín alebo menej (individuálny kurz).


Striedanie lektorov vs. stabilný lektor

Možno si postrehol, že u nás na kurze striedame lektorov. Všade tam, kde je to možné, si to vyžaduje náš systém a metóda – a prináša to výhody pre teba aj lektorov. Základným motívom je, aby si na hodinách zažil rôzny prejav – rôzny prízvuk, tempo, rýchlosť reči a osobnosť lektora. Ide o to, aby si rozumel nielen jedného učiteľa, ale čo najviac ľudí hovoriacich v danom jazyku. Klienti majú radi tento systém aj kvôli tomu, že umožňuje flexibilitu hodín – pri individuálnom kurze si nastavíš hodiny kedy ty chceš (nielen keď má konkrétny lektor čas).


Rušenie hodín a zmeny termínov

Na rozdiel od skupín, kde rušenie hodín je komplikované, pri individuálnych kurzoch si môžeš zrušiť alebo zmeniť termín hodiny úplne v pohode. Jediným obmedzením je, že to treba stihnúť najneskôr deň vopred do 16:00. Najlepšie je dať nám vedieť emailom na info@target-skola.sk, ale dá sa samozrejme aj zavolať. V tom prípade ti hodinu nebudeme počítať.


Informačný systém pre študenta

Všetky informácie o tvojom kurze v reálnom čase si môžeš pozrieť na target.mycat.sk. Nájdeš tam rozvrh, zoznam hodín, zápis z každej hodiny, prezenčku, výsledky testov a pod. Odporúčam využiť. Tvoj login a heslo sme ti odoslali automatickým emailom priamo z mycat.sk. Ak ho nemáš, napíš nám email a my ti ho prepošleme.


Online vs. prezenčné hodiny

Skupiny majú pevne určené, či prebiehajú online alebo prezenčne. Pri individuálnom kurze môže každá hodina prebiehať tak, ako ti vyhovuje. Ak máš prezenčný kurz, ale nestíhaš alebo nemôžeš prísť do jazykovky, prehoď si hodinu na online. Oba varianty sú rovnocenné a majú rovnakú cenu.

Ak si si vybral individuálny kurzvyuži ho naplno – neboj sa požiadať lektora alebo kanceláriu školy o zmenu zamerania, frekvencie kurzu, tempu napredovania alebo nám daj vedieť, ak máš obľúbeného lektora – my sa budeme snažiť ti tvoje zlepšovanie čo najviac spríjemniť.


Feedback

Tvoja spätná väzba na lektora a celý kurz je dôležitá. Pomáha nám zlepšovať sa, preto si dovolíme ti počas trvania tvojho kurzu alebo tréningu zavolať alebo napísať s prosbou o hodnotenie kurzu, lektora a tvojho napredovania. Budeme radi, ak budeš spokojný a posnažíme sa napraviť to, čo ti až tak nevyhovuje.

Kancelária školy

Všetky organizačné aj metodické záležitosti, požiadavky a želania, a tiež napríklad úradné a neúradné preklady môžeš vyriešiť s Magdou a Veronikou z kancelárie školy. Denne medzi 8:00 a 16:00 (niektoré dni do 17:00) sú ti k dispozícii telefonicky, emailom alebo osobne. Kontakty nájdeš tu.

Očakávaj od nás najneskôr nasledujúci pracovný deň po prihlásení telefonát, v ktorom si dohodneme termín prvej hodiny.
Vyhraď si prosím pre nás cca. 10 min. tvojho času, aby sme tvoj kurz nastavili podľa tvojich potrieb a preferencií. V prípade, že si si zvolil individuálny kurz, budeme sa pýtať aj na tvoje ciele, aktuálnu znalosť, skúsenosti s učením jazyka, na čo sa chceš zamerať, aký si študent a čo ti vyhovuje, a čomu by si sa najradšej vyhol.
Podľa toho prispôsobíme tvoj kurz, aby bol efektívny a zároveň príjemný.


Sekciu Časté otázky nájdeš aj na tomto mieste na našej stránke.

Pre získanie dobrých tipov na zlepšenie sa v cudzích jazykoch aj doma medzi tvojimi hodinami sa určite pridaj do Facebook skupiny Cudzie jazyky nás bavia alebo si čítaj články na našom blogu.