Powered by Smartsupp

Prečo si vybrať naše detské kurzy?

Deťom zlepšujeme jazykové zručnosti od roku 2012 v rôznych formách kurzov a krúžkov. Spolupracujeme s viac ako 40 základnými a materskými školami a s niekoľkými strednými školami. Niektoré kurzy prebiehajú priamo v priestoroch škôl, ktoré navštevujú naši malí klienti. Ďalšie kurzy organizujeme v našich priestoroch jazykovej školy alebo online prostredníctvom rôznych platforiem ako Zoom, Meet, Teams, Direct Language Pro a iné.

Pozri si krátke videá našich klientov alebo si prečítaj, čo o nás povedali rodičia našich detských klientov.

Recenzie na najznámejších miestach na internete

Ak uvažuješ o zlepšení svojich znalostí, prečítaj si, čo o nás povedali tí, ktorí naše kurzy a tréningy už absolvovali.

Referencie na Google
Referencie na Facebook

Referencie
Povedali o nás
Veľká spokojnosť moja a hlavne mojej dcéry Sofie. Na každú hodinu sa tešila a to aj vďaka veľmi dobrej lektorke Mime. Moje hodnotenie je na výbornú.
Miroslava Kovalčíková
Páči sa mi, že hodiny angličtiny pre mojich synov nie sú o doučovaní do školy, ale o rozprávaní po anglicky. Chlapci sú motivovaní pozerať videá v angličtine aj doma a robia to radi. K angličtine im vďaka kurzu vštepili pozitívny vzťah a vidno, že sú o veľký krok pred spolužiakmi.
Jana Šofranková
Vtipný, zábavný spôsob výučby a deti sa ráno na hodiny vždy tešili. Klasická forma učenie slovíčok naspamäť je prekonaná. Deti angličtinu ani nemčinu v škole nemajú radi. V škôlke je to úplne inak, deti lektorku majú veľmi radi.
Drahomíra Beňová, MŠ Life Academy
Na rovinu treba povedať, že jazyky na ZŠ sú slabé. Dcéru to baví a chodí na Target už tretí rok. Je v triede najlepšia a je jasné, že je to aj vďaka Targetu.
Roman Mladý
Dianka má hodiny veľmi rada a na hodiny sa vždy teší. Jej znalosť angličtiny je super, výslovnosť perfektná, všestranné znalosti, takže spôsob výučby je určite zaujímavý a účinný.
Týmto konceptom by sme chceli pokračovať. Prístup a práca lektorky je super, nedá sa to ani porovnať s klasickými hodinami v škole, ako ich poznáme.
Diana Kapraňová, Poprad