Powered by Smartsupp

Prečo si vybrať naše kurzy pre dospelých?

Od roku 2009 úspešne absolvovalo naše kurzy viac ako 2 500 ľudí v kurzoch na mieru – individuálnych, skupinových, firemných aj online kurzoch. Jazykové zručnosti, najmä rozprávanie zlepšujeme našim klientom v priestoroch jazykovej školy alebo online prostredníctvom rôznych platforiem ako Zoom, Meet, Teams, Direct Language Pro a iné.

Pozri si krátke videá alebo si nižšie prečítaj, čo o nás povedali absolventi rôznych našich kurzov pre dospelých.

Recenzie na najznámejších miestach na internete

Ak uvažuješ o zlepšení svojich znalostí, prečítaj si, čo o nás povedali tí, ktorým sme pomohli s jazykmi už skôr.

Referencie na Google
Referencie na Facebook

Referencie
Povedali o nás
Základy ruštiny vrátane azbuky sme všetci v kurze zvládli prekvapujúco rýchlo. Svet sa mi zväčšil o 400 miliónov rusky hovoriacich ľudí. Rozumiem - a dohovorím sa aj s prípadnými okupantami :)
Dalibor Haladej
Individuálny kurz v Targete mi pomohol konečne začať rozprávať. Učil som sa už niekoľko krát predtým, ale nikdy som sa nedostal ďalej. Lektori mi poradili aj ako byť v kontakte s jazykom aj mimo hodín a zlepšovať sa tak, aby ma to bavilo.
Matej Valluš
Perfektný prístup a prispôsobenie môjmu pracovnému času :) Za pol roka učenia sa mi vďaka tomu nezrušila žiadna hodina a ja som nezabúdam a napredujem. :)
Monika Ledecká
Neskutočný pomer ceny a kvality. Individuálne hodiny mám online vo Švajčiarsku a keď Target porovnám s jazykovkou vo Švajci, tak je to neporovnateľné: prístup, systém, ochota, materiály a starostlivosť - a hlavne cena :) Ďakujem!
Radoslav Majerčík
Kurz u vás bol SOS alebo "last minute" pred prijímačkami, keďže u nás v škole sme namiesto angličtiny mali triednicke hodiny. Na školu ma zobrali a bez tohto kurzu by sa to určite nestalo. Napriek tomu pokračujem a na prekvapenie som zistil, že mi to aj celkom ide.
Tomáš Novysedlák
Thank you for teaching me Slovak for survival. It was pleasant to see the surprise on faces of some Slovak people I came around. Ďakujem lektorkam a prajem pekny večer a mám rad pivo a borovičku. :)
Začala som pracovať v Rakúsku len so základmi nemčiny. Preto som kurz absolvovala online, buď z domu alebo priamo z Rakúska. Je to výborný systém. Predtým som síce rozumela, ale nerozprávala. Na to sme sa zamerali, a cítim na sebe pokrok a pochvalu som dostala aj od Rakúšanov,
Mária Pavľanská
Nevedela som, že je až taký rozdiel medzi štátnou jazykovkou a súkromnou. Cena za kurz je vyššia, ale priebeh kurzu, prístup a pokrok za tak krátku dobu za to určite stojí.
Paula Michálková
Lektor Daniele je rodený Talian a má plynulú slovenčinu, čo je ideálna kombinácia, aby som sa v taliančine zlepšila rýchlo a pritom sa na hodine cítila príjemne. Výborná kniha aj nahrávky k nej aj celý systém fungovania školy.
Lucia Lapšanská