Španielčina s native-speakrom Juanom Pablom - informácie, možnosti a ceny

4. septembra 2024

Náš lektor angličtiny a španielčiny Juan Pablo pochádza z Argentíny a možno ste už o ňom počuli. Ešte pred príchodom na Slovensko sa naučil plynule po slovensky a cudzie jazyky učí už 3 roky na Slovensku. Okrem TARGET školy si vyskúšal aj pôsobenie na popradskom gymnáziu.

V TARGET škole rozširujeme pre vás ponuku kurzov španielčiny s native-speakrom, ktorý je vyštudovaný právnik a zároveň učiteľ so skúsenosťami so slovenskými študentami – a najmä s najkvalitnejšou metodikou španielskeho jazyka na trhu. Vhodné pre dospelých a pre deti od cca. 10 rokov.

Juan Pablo v interview krátko po príchode na Slovensko (2022)

Pozrite si video, resp. podcast, kde Juan hovorí o tom ako sa naučil po slovensky, prečo si vybral našu krajinu, čo sa mu tu páči a ako tu vlastne začal žiť.

Prečo sa učiť po španielsky v jazykovej škole TARGET

Španielčina je jedným z najrozšírenejších jazykov na svete. Tu sú niektoré kľúčové body o jej globálnom rozšírení:

1. Počet hovoriacich: Španielčina je materinským jazykom pre viac ako 460 miliónov ľudí, čo z nej robí druhý najrozšírenejší materinský jazyk na svete po mandarínskej čínštine.
  2. Krajiny: Španielčina je úradným alebo národným jazykom v 21 krajinách. Väčšina týchto krajín sa nachádza v Latinskej Amerike, vrátane Mexika, Argentíny, Kolumbie, Španielska a ďalších. V Spojených štátoch je španielčina druhým najpoužívanejším jazykom, kde ju používa približne 41 miliónov ľudí.
  3. Globálny dosah: Španielčina má silný vplyv aj mimo krajín, kde je úradným jazykom. Je to veľmi dôležitý jazyk v medzinárodnom obchode, diplomacii a kultúre. Mnohé medzinárodné organizácie, ako napríklad OSN a Európska únia, používajú španielčinu ako jeden zo svojich pracovných jazykov.
  4. Vzdelávanie: Španielčina je jedným z najpopulárnejších cudzích jazykov, ktoré sa učia študenti po celom svete. Napríklad v Spojených štátoch a v Európe je španielčina často jedným z hlavných jazykov, ktoré si študenti vyberajú ako druhý jazyk.
  5. Online prítomnosť: Španielčina je tretím najpoužívanejším jazykom na internete, čo odráža jej silný vplyv v digitálnom priestore.

Vďaka svojej rozšírenosti a dôležitosti je španielčina jedným z najvplyvnejších jazykov v súčasnom svete.

Bezplatné ukážkové hodiny

Pozývame ťa na bezplatné hodiny španielčiny s Juanom, ktoré si môžeš vyskúšať a ak sa ti španielčina a hodina s Juanom zapáči, môžeš si vybrať jeden z našich kurzov.

Ukážkové hodiny prebiehajú v priestoroch Jazykovej školy Target v Poprade.

Aktuálne termíny nájdeš tu.

Kurzy španielčiny s native-speakrom Juanom Pablom v Poprade a online

Vyberte si z nasledujúcej ponuky individuálnych aj skupinových kurzov. tie môžu prebiehať u nás v jazykovej škole v Poprade alebo online. Po rozkliknutí sa vám zobrazia všetky detailné informácie o kurze.