Bezplatný september v našej škole

Počas celého septembra sme pre vás pripravili sériu ukážkových hodín a stretnutí, na ktorých si môžeš vyskúšať ty alebo tvoje deti naše kurzy a krúžky. A ak sa ti budú páčiť a dávať ti zmysel, môžeš sa na ne prihlásiť.

Na hodiny odporúčame prihlásiť sa na Facebook podujatí, alebo stačí jednoducho prísť. Kde nás nájdete?

Harmonogram bezplatných hodín v Target škole Poprad

PONDELOK

17:00 angličtina a nemčina pre dospelých (začiatočníci, mierne pokročilí, stredne pokročilí)
16:00 angličtina a nemčina pre tínedžerov (11 – 15 rokov)

UTOROK

16:00 zážitková angličtina Wattsenglish pre deti (vekové skupinky od 3 do 10 rokov)

STREDA

16:00 LEGO®zručnosti pre deti

+ BONUS:

španielčina s native-speakrom Juanom Pablom z Argentíny v utorok 21.9. o 17:00

Zúčastniť sa môžete aj bez predchádzajúceho prihlásenia, ale kvôli limitovanej kapacite odporúčame prihlásiť sa na tomto linku.

Angličtina pre deti Poprad
Krúžky v jazykovke alebo v tvojej škole
ponuka kurzov
kurzy pre deti, žiakov, dspelých
ukážková hodina angličtiny
angličtina zadarmo

Tešíme sa na návštevu, kde vám tiež radi vysvetlíme všetky detaily a odpovieme na všetky vaše otázky.