Ako získať hodiny angličtiny zadarmo?

Príď sa pozrieť k nám a zaži reálnu hodinu!

Angličtina, nemčina, španielčina a iné jazyky si môžeš vyskúšať v Jazykovej škole TARGET dvoma spôsobmi.

Skupinové kurzy

Ak máš záujem o skupinovú výučbu, prvé stretnutie (dvojhodinovka) je úplne zadarmo.

Napíš nám o aký kurz máš záujem (dospelí/deti, ktorý jazyk, približná uroveň) na info@target-skola.sk alebo na 948 47 46 01 a my ti poskytneme termínové možnosti, z ktorých si vyberieš.

Vo vybraných termínoch tiež organizujeme bezplatné ukážkové hodiny angličtiny, nemčiny a španielčiny v Poprade a online pre všetkých záujemcov. Sledujte náš web!

Individuálne kurzy

Ak zvažuješ individuálnu výučbu, môžeš si zaplatiť a absolvovať jednu skúšobnú hodinu (online alebo osobne) a potom sa rozhodnúť, či a ako naplánujeme tvoj jazykový kurz.

Braňo, Magda a Juan Pablo z TARGET školy

Angličtina pre deti Poprad
Krúžky v jazykovke alebo v tvojej škole
ponuka kurzov
kurzy pre deti, žiakov, dspelých
ukážková hodina angličtiny
angličtina zadarmo

Tešíme sa na návštevu, kde vám tiež radi vysvetlíme všetky detaily a odpovieme na všetky vaše otázky.