DOD a angličtina pre deti zadarmo na ukážkových hodinách v Poprade

26. augusta 2024

V jazykovej škole TARGET a Zážitkovni vás pozývame na Deň otvorených dverí (DOD), na ktorom si môžete vyskúšať naše krúžky a zoznámiť sa s našimi priestormi.

• Hra s množstvom kociek LEGO®
  • Maskot
  • Ukážka krúžku LEGO®Zručnosti
  • Ukážka kurzu angličtiny WoW!English
  • Káva pre rodičov a drobné darčeky

Deň otvorených dverí sa uskutoční

v štvrtok 5. septembra od 15:30 do 17:30

v Jazykovej škole TARGET v Poprade na Karpatskej 15. Odporúčame sa vopred registrovať na tejto stránke, kde si vyberiete aj čas, ktorý vám vyhovuje.

Ukážkové hodiny v septembri

Bezplatné ukážkové hodiny – angličtina pre deti WoW!English – sme pre vás pripravili v Poprade každý septembrový utorok o 17:00. Vyskúšajte tak britský koncept angličtiny WoW!English od Steva a Maggie, ktorý poznajú deti po celom svete. Odporúčame sa vopred registrovať na tejto stránke, nie je to však nutné – stačí prísť. 🙂

V prípade záujmu ukážkovú hodinu zrealizujeme aj vo vašej základnej alebo materskej škole v okresoch Poprad, Kežmarok alebo Spišská Nová Ves.

WoW!English – Wattsenglish angličtina pre deti aj v Poprade, Kežmarku a Spišskej Novej Vsi

Zábavná angličtina plná pohybu, hier a súťaží prebieha výlučne v angličtine a jej úlohou je naučiť deti základy komunikácie v anglickom jazku a výsledkom má byť, to, že deti si angličtinu (alebo iný cudzí jazyk) obľúbia a budú sa na hodiny tešiť.

Ako to vyzerá na hodinách WoW!English?

Pozrite si niektoré z mnohých videí, aby ste sa presvedčili, že hodina angličtiny pre deti môže vyzerať aj inak.

Angličtina v MŠ v Prahe – ukážka

Ukážka hodiny a učebných materiálov

Prihlásenie sa na ukážkovú hodinu angličtiny pre deti Poprad – vyber si z voľných termínov

Kliknite tu a prihláste svoje dieťa na vami vybraný termín, aby ste si zabezpečili miesto. Hodiny prebiehajú každý septembrový utorok v Jazykovej škole TARGET v Poprade.

Tešíme sa na vás a vaše deti v našich kurzoch angličtiny, nemčiny a iných jazykov!