Powered by Smartsupp

Bezplatné ukážkové hodiny angličtiny a nemčiny v Poprade

2. januára 2024

Od 15. januára opäť otvárame kurzy angličtiny a nemčiny pre skupinky. Je to ideálna príležitosť výrazne sa zlepšiť, zabaviť sa a zároveň sa socializovať v malej skupine ľudí, ktorí majú spoločnú vec – chuť na sebe pracovať.

Vyskúšaj hodiny angličtiny

Od marca 2020 boli pre nás skupinové kurzy ako leto v Poprade – vieme, že existuje, ale v kalendári si musíme dlho počkať :). Preto sme sa rozhodli, že ich opäť spustíme – veď od roku 2009 boli bez prestávky našimi najúspešnejšími produktami. Online je síce tiež fajn, ale osobný kontakt je pre mnohých ľudí nenahraditeľný. A tie sme naozaj opäť spustili. Preto ťa chceme pozvať na bezplatné ukážkové hodiny u nás v škole, a samozrejme na celý kurz, ktorý vždy trvá necelé tri mesiace.

hodiny angličtiny Poprad

Pre koho organizujeme skupinové kurzy?

Kurzy otvárame pre rôzne vedomostné úrovne a sú vhodné pre dospelých a tiež tínedžerov (stredoškolákov a žiakov 2. stupňa ZŠ). Prebiehajú 2-krát týždenne a sú prezenčné. V moderných priestoroch Jazykovej školy Target v Business Center Poprad pri autobusovej stanici v Poprade.

Tak ako vždy, zameriavame sa na rozprávanie – a garantujeme ti, že rozprávať budeš naozaj veľa. Či už si začiatočník, alebo na niektorej z pokročilých úrovní.

Kurzy angličtiny pre deti

Detské kurzy angličtiny (a nemčiny) organizujeme u nás v jazykovke alebo na partnerských školách v okresoch Poprad, Kežmarok a Spišská Nová Ves. Výučba detí vôbec nevyzerá ako výučba, ale skôr ako zábavný čas s množstvom pohybových aktivít a súťaží, pri ktorých deti pohytia a a neskôr aj aktívne využívajú angličtinu. Všetko prebieha v anglickom jazyku a deti naše hodiny majú radi. Využívame britský koncept Wattsenglish, ktorý nie je len o hodine v škole, ale pre deti prináša online videokurz a množstvo videoaktivít na doma, ktoré sú už v cene kurzu.

Wattsenglish je skvelou voľbou pre deti od 3 do 10 rokov. Od cca. 11 rokov využívame už metodiku poodobnejšiu dospelým, preto pre staršie deti je vhodnejšia ukážková hodina pre dospelých.

Termíny bezplatných ukážkových hodín

Ukážková hodina angličtiny a nemčiny pre dospelých a tínedžerov

štvrtok 11. januára 2024 o 17:00 – prihlás sa tu

utorok 16. januára 2024 o 17:00 – prihlás sa tu

Ukážková hodina angličtiny Wattsenglish pre deti do 10 rokov

štvrtok 11. januára 2024 o 15:00 – prihlás sa tu

utorok 16. januára 2024 o 15:00 – prihlás sa tu

Tak čo, ideš k nám? 🙂