5 dôvodov, prečo sa učiť cudzí jazyk v TARGET škole

7. mája 2021

Ideálny čas na zlepšenie tvojich jazykových znalostí je práve teraz. Je jedno, či si v jazyku úplný nováčik, alebo či máš slušné základy, výrazne sa zlepšiť v cudzom jazyku určite dokážeš! Na to, že máš jazykový talent, máš dokonca aj dôkaz – a tým je fakt, že si dokonalo zvládol tvoj materinský jazyk.

Vyznať sa v širokej spleti ponúk jazykových škôl je naozaj zložité. Súkromné, štátne, veľké, malé, britské, kanadské, tradičné, revolučné, inovatívne aj stredoveké a zo všetkých sa na nás usmievajú šťastní študenti. Ako si teda vybrať tú správnu jazykovku, teda Target?

Áno, sme iní.

1. Na hodinách v TARGET naozaj rozprávaš ty. Hodiny vedieme riadenou konverzáciou, ktorú premiešame s voľnejšou diskusiou tak, aby platilo pravidlo, že každý študent rozpráva na hodine viac ako kdekoľvek inde. (A viac ako lektor.)

2. TARGET je licencovaná škola a všetky učebné systémy sú preverené, používané na celom svete, ale len v sieti partnerských škôl. Jazyk učíme podľa detailne vypracovaného systému zameraného na tvoju efektivitu a rýchlosť napredovania.

3. TARGET je moderná škola, kde rozumieme potrebám našich klientov a učíme ich to, čo naozaj potrebujú. Malé skupinky alebo flexi individuálne kurzy ti pomôžu napredovať tempom, akým si vždy chcel. Čo je najlepšie, u nás si tvoríš AKTÍVNU slovnú zásobu, teda slová a javy, ktoré viete z voleja používať.

4. TARGET hodina vyzerá úplne inak ako tradičná hodina cudzieho jazyku v škole. Lepšie ako stokrát o tom počuť, je prísť a presvedčiť na vlastné oči na bezplatnú a nezáväznú ukážkovú hodinu alebo webinár.

5. O tom, že u nás nemáme len kvetnaté reči, svedčí niekoľko čísel. Napríklad v roku 2015, keď ešte online bolo len v plienkach, si kľučky našej školy podávalo 1 482 študentov v 4 pobočkách, ktorí si poctivo odsedeli 18 239 hodín v 15 učebniach na hodinách 7 jazykov v 9 vedomostných úrovniach. 64 lektorov zničilo za rok 5 stojanov a rozbilo 9 hrnčekov. (Nervy našej manažérky zostali v poriadku.) Energiu sme všetci spolu získali 1880 šálkami kávy a zaliali to 94 galónmi vody. 306 detí sme priviedli k angličtine a viac ako 6 000 krát sme dospelých študentov potešili diktátom.

A na záver jedna rada odo mňa:

Ponor sa do jazyka a urob si z učenia jazyka prioritu. Nemá zmysel učiť sa jazyk „len trochu“. Nezabúdaj, že základom je vôľa zlepšiť sa! A keď to naozaj chceš, tak to s našou pomocou aj dosiahneš. Neexistuje nič, čo by tomu zabránilo. Okrem teba.

Teším sa na teba.

P.S.: Ak chceš zadarmo veľa dobrých tipov ako sa zlepšiť v cudzích jazykoch aj doma a bez jazykovky, tak sa hoď do skupiny Cudzie jazyky nás bavia