Powered by Smartsupp

TARGET Talkshow 2: Argentínčan, čo "zna rečovac po spišsky"

25. augusta 2022

„Podcast od slovenskej jazykovky so zaujímavými ľuďmi o jazykoch, motivácii, cestovaní a zábavných situáciách, ktoré nám život priniesol.“

To je stručný opis toho, čo sme pre vás na rôznych platformách ako Youtube alebo Soundcloud pripravili. Spoznaj nielen našich lektorov, ale aj zaujímavých ľudí z nášho okolia, ktorí majú čo povedať o svojich zážitkoch a skúsenostiach s jazykmi, cestovaním, biznisom alebo jednoducho odľahčene rozprávať o svojom svete.

Mojim druhým hosťom je človek s extrémne zaujímavým príbehom – Argentínčan Juan Pablo, ktorý žije pol roka na Slovensku a rozpráva plynule po slovensky. Slovenčinu sa však naučil ešte pred príchodom na Slovensko – doma v Argentíne, a na rozdiel od mnohých cudzincov, nenaučil sa po slovensky kvôli priateľke, ale našiel si priateľku vďaka tomu, že sa naučil po slovensky.

Nezvyčajným je aj dôvod a cesta, ako sa dostal práve k slovenčine. Prečo si vybral práve náš jazyk? Tipni si – ale určite neuhádneš. 🙂

Veď si vypočuj jeho zábavné a milé rozprávanie. Buď na Soundcloude alebo si ho rovno pozri na našom Youtube kanáli.

Soundcloud:

Alebo video na Youtube:

Pozri si aj predchádzajúcu časť TARGET Talkshow s Marekom Brutvanom, Slovákom, ktorý čo-to precestoval a popritom zbieral cudzie jazyky. 🙂

P.S.: Ak chceš zadarmo veľa dobrých tipov ako sa zlepšiť v cudzích jazykoch aj doma a bez jazykovky, tak sa hoď do skupiny Cudzie jazyky nás bavia.