Jesenné jazykové testovanie Slovákov - SÚŤAŽ o skvelé ceny

7. septembra 2022

V septembri prebieha v našej jazykovke druhá etapa úspešnej akcie, vďaka ktorej môžeš vyhrať skvelé ceny a popritom zistiť ako na tom si s cudzím jazykom, ktorý sa učíš (alebo si sa v minulosti učil).

Každý, kto si urobí na našej stránke Bezplatný test z cudzieho jazyka, bude bez ohľadu na jeho výsledok zaradený do žrebovania o perfektné ceny. Na výber máš angličtinu, nemčinu, španielčinu, ruštinu, taliančinu a slovenčinu pre cudzincov a otestovať sa môžu dať aj deti od 8 rokov v detskom teste angličtiny.

Po skončení akcie vyhodnotíme výsledky a porovnáme jazykové zručnosti Slovákov podľa krajov, veku alebo pohlavia. Tak ukáž čo vieš, vyber si svoj jazyk – a urob si jazykový test. Všetko je samozrejme zadarmo.

Aké ceny môžeš vyhrať?

Okrem toho, že získaš certifikát o tvojej aktuálnej jazykovej úrovni a prehľad, kde sa so svojimi znalosťami nachádzaš podľa Európskeho referenčného rámca, príp. do ktorej úrovne by sme ťa zaradili, hráš tento raz o tieto ceny:

1. ročné predplatné služby Netflix (v hodnote 96 €)
  2. Individuálny online kurz od TARGET z jazyka podľa tvojho výberu (v hodnote 189 €)
  3. kniha Môj beh svetom od Mateja Šemšeja (slovenská verzia, papierová) – preložili sme ju v TARGET škole
  4. nákup v hodnote 20 € v kníhkupectve Christiania
  5. ebook I´ve run the world od Mateja Šemšeja (anglická verzia, ebook – motivačná literatúra)

Linky na bezplatné testy

Stačí kliknúť na jazyk, o ktorý máš záujem, prečítať si pokyny a pustiť sa do samotného testu. Po skončení testu stačí napísať svoje údaje, aby sme ti mohli poslať emailom tvoj certifikát o tvojej aktuálnej jazykovej úrovni. Veľa šťastia.

Angličtina – klikni sem

Nemčina – klikni sem

Španielčina – klikni sem

Ruština – klikni sem

Taliančina – klikni sem

Francúzština – klikni sem

Slovenčina pre cudzincov – klikni sem

Angličtina pre deti od 8 do 13 rokov

Vyžrebovanie prebehne po skončení jesennej akcie a vyhodnotenie nájdeš v samostatnom článku na blogu Jazykovej škly TARGET a tiež na FB stánke našej jazykovej školy a my z celkových výsledkov prinesieme štatistiky. Uvidíme teda, ktoré jazyky Slovákom idú lepšie a ktoré naopak horšie.