Powered by Smartsupp

Steve Watts bol hosťom v Show Jana Krausa (VIDEO)

21. apríla 2022

Zakladateľ metodiky Wattsenglish, ktorou učíme po anglicky deti od 3 do 11 rokov a úspešný svetový Youtuber Steve Watts bol hosťom známej relácie Jana Krausa. A to je príležitosť vidieť Steva inak ako v jeho vtipných vzdelávacích videách určených pre deti alebo v ukážkach výučby zo škôlok určených pre rodičov. Veď pozrite sa sami!

Vedel si, že Steve Watts žije už dlhé roky v českom meste Liberec? A aké to je, keď ho spoznávajú deti na celom svete (občas aj rodičia), a čo sa ho takmer vždy opýtajú?

Metodika a celý systém výučby Wattsenglish je atraktívna forma vzdelávania v materských a základných školách. Okrem samotných hodín s našim lektorom máte k dispozícii online videokurz pre deti a samozrejme stovky dostupných videí na Youtube.

Hodiny sú zábavné, deti sa na ne tešia a vôbec si neuvedomujú, že pri jednotlivých aktivitách a hrách sa predovšetkým učia reálnu angličtinu. Preto sú kurzy obľúbené pre deti, rodičov aj učiteľov.

Ako dostať Wattsenglish na vašu školu? Môžeme u vás učiť deti angličtinu formou krúžku po vyučovaní, v rámci pobytu detí v materskej škole alebo v rámci školského klubu. Druhá možnosť je začať používať učebnice Wattsenglish a metodické materiály priamo na školských hodinách angličtiny. (Sú zapísané v zozname MŠ SR s odporúčasou doložkou).

Učiteľov zaškolíme a učebnice jednoducho a rýchlo dodáme. Táto možnosť sa týka výučby na 1. stupni v ZŠ. Krúžok, resp. kurz angličtiny pre žiakov školy organizujeme v materských školách a všetkých ročníkoch ZŠ.

Dohodnite si s nami ukážkovú hodinu pre triedu vašej školy alebo škôlky a na vlastné oči si pozrite našu hodinu a naše materiály. Tu sú naše kontakty.