Doučovanie na maturitu z cudzích jazykov

• Skupina: 3 -5 študentov
  • Dni: Pondelok, Streda
    Utorok, Štvrtok
  • Časy: medzi 14:00 a 17:00 (55 min.)
Poradíme vám
0948 474 601

Po dvoch trimestroch, ktoré som absolvovala som sa naučila viac ako za 3 roky v podobných kurzoch alebo v štátnej JŠ. Moje komunikačné schopnosti sa výrazne zlepšili.

refernecie - belujska
Ingrid Beľujská
absolventka kurzu

Vďaka skvelému tímu ľudí z TARGET sa s ruštinou nestratím kdekoľvek na svete. Vrelo odporúčam.

refernecie - brejcakova
Mária Brejčáková
absolventka kurzu, Ždiar

Doučovanie na maturitu z cudzích jazykov

Výborná ponuka pre maturantov z angličtiny a nemčiny. Minikurz ako doučovanie na maturitu kde si TY povieš, či sa chceš viac zamerať na písomnú alebo ústnu časť (alebo obe), a lektor z TARGETu ti poradí, ukáže a naučí ťa to, čo potrebuješ.
Hlavnou výhodou tohto doučka je to, že prihlásiť sa môžeš sám, alebo vo dvojici, príp. v trojici alebo menšej ucelenej skupinke – a kurz teda absolvuješ priamo na mieru pre tvoje potreby. Jednoducho tak, aby si na tvojej škole čo najúspešnejšie zmaturoval.

V kurze budeš rozprávať ty, obsah a poňatie hodín je výlučne praktické a zamerané na jasný cieľ – tvoja maturitná skúška. Začať sa dá kedykoľvek a dĺžka kurzu je závislá od tvojich možností a potrieb.

Počet účastníkov v skupine: 3-5

(Pri dvojiciach cena na vyžiadanie)

Tento kurz má v sebe všetky pozitíva individuálnych kurzov, to znamená, že nielen obsah výučby, ale aj termíny hodín sú flexibilné a je možné ich na vašu žiadosť meniť a presúvať. Vy platíte len za reálne odučené hodiny. Jedinou podmienkou aby sme vám výučbu neúčtovali je, že každú hodinu treba zrušiť aspoň deň vopred do 17:00.

Mohlo by Vás zaujímať