Powered by Smartsupp

Kurz obchodnej angličtiny na mieru

30. marca 2023

Kurz obchodnej angličtiny patrí medzi kurzy odborného jazyka na vedomostnej úrovni B2, C1 alebo C2 a sú zamerané na obchod, podnikanie, priemysel, finančníctvo, manažment alebo marketing. Záber Business English je teda pomerne široký a každému záujemcovi preto odporúčame individuálne kurzy na mieru, kde sa naučíš presne to, čo potrebuješ.

Aké kurzy Business English ponúkame?

Vďaka vydavateľstvu DLLAB máme pre vás to najlepšie, čo trh ponúka. Komplexný systém výučby aj s učebnými materiálmi (knihy, mp3 nahrávky a aplikácie pre študentov) zameraný na rozprávanie a získanie reálnych zručností v danej oblasti obchodnej angličtiny. Do veľkej miery sa počas hodiny snažíme držať tempo hodiny pomocou riadenej konverzácie. Vtedy študent používa novú slovnú zásobu automaticky. Individuálne kurzy však majú obrovskú výhodu – a to tú, že sa prispôsobíme tvojim potrebám a požiadavkám. V skrate sa venujeme tomu, čo vám najviac pomôže odstrániť nedostatky a získať potrebné jazykové zručnosti.

Kurz Marketing and Management

Medzi tri základné kurzy Business English (a najobľúbenejší) patrí kurz pre manažérov, marketérov.

Témy: vyjednávanie, meetingy, benefity, ľudské zdroje, online reklama a iné formy marketingu, korporátna kultúra, produkcia, komunikácia s klientom a obchodným partnerom

Ukážka z materiálov ku kurzu Marketing a Management tu

Aplikácia k výučbovým materiálom s nahrávkami tu

Kurz Finances and Industry

Témy: finančné poradenstvo, osobné financie, základy účtovníctva, finančné plánovanie, bankovníctvo, investície, dodávateľská a odberateľská sieť, ecommerce

Ukážka z materiálov ku kurzu Finances and Industry tu

Aplikácia k výučbovým materiálom s nahrávkami tu

Kurz Get down to Business

Tento kurz odporúčame, keď sa chceš rozhovoriť v angličtine a je vhodný aj ako kurz konverzácie v anglickom jazyku. Obchodná angličtina ako základ. Vďaka výborne spracovanej učebnici sa konverzačné témy nevyčerpajú ani počas niekoľko desiatok hodín.

Ukážka z materiálov ku kurzu Get down to Business tu

Aplikácia k výučbovým materiálom s nahrávkami tu

Business English

Computers and Banking

Posledné dva kurzy sú menej striktné na témy, ale o to viac náročnejšie na slovnú zásobu. Výrazy ako frázové slovesá, ustálené slovné spojenia a idiomy nám pribúdajú v rýchlom tempe a ich osvojovanie odporúčame najnároočnejším študentom. Pre súčasných aj budúcich IT-čkárov je kurz angličtiny Počítače a bankovníctvo ideálnou voľbou.

Medicine and Health

Zdravotníctvo je jednou z najťažších maturitných tém z angličtiny, a to platí aj na hodinách konverzácie. Ak sa však o témy ako zdravie, medicína, farmácia a socálne vedy zaujímate, kurz angličtiny pre medikov je správnym výberom.

Vyber si svoj individuálny kurz a vyskúšaj jednu alebo 10 stretnutí s našou lektorkom alebo lektorom – a potom sa rozhodni, či sa chceš učiť s nami. Okrem kvalitných a jedinečných materiálov, ktoré nie sú voľne dostupné máme pre teba aj iné výhody. Tou najväčšou je flexibilita kurzov – učíš sa len vtedy, keď ti to časovo vyhovuje. Stretnutia nemusia byť v pravidelných termínoch a každé stretnutie môžeš zrušiť deň vopred bez storno poplatku. Učíš sa online pomocou akejkoľvek platformy alebo osobne v jazykovke.

S výberom najvhodnejšieho kurzu pre teba ti poradíme, alebo si ho po dohode určíme pri prvom stretnutí.

Tip na hack: Prihlás sa do kurzu s partnerom, kamošom či kolegom a ušetri. Kurz tak môže byť zábavnejší, motivujúcejší a cena na osobu sa zníži o takmer 50%.