Majte sa radi! Valentínska akcia, aká tu ešte nebola

10. februára 2021

Na začiatok si skús odpovedať na niekoľko otázok. Chcel by si viac rozprávať? Chceš rozumieť filmom alebo napríklad čašníčkam na dovolenke lepšie? Potešil by si sa širšej slovnej zásobe? A čo tak zbaviť sa strachu z cudzieho jazyka? Pomohlo by ti zopakovať si dávno zabudnuté slová a gramatiku? 

Pred nami je Valentín a ja mám pre teba (ak si odpovedal áno aspoň na niektoré otázky) ponuku s názvom Majte sa radi. Majme sa radi a doprajme sami sebe lepšie jazykové znalosti. Alebo ešte lepšie – doprajme ich nielen sebe, ale aj nášmu blízkemu
Čo presne mám na mysli? 


NAŠA VALENTÍNSKA AKCIA


Valentínsku akciu môžeš využiť ty sám na individuálny tréning za skvelú cenu
Chceš ušetriť ešte viac? Prihláste sa ako dvojica (pár, spolužiaci, súrodenci) a získate tak top vzdelávanie za rovnakú cenu ako pre jedného – 137 €
Veď čo je lepšie ako využiť Valentína na viac príjemne a užitočne stráveného času spolu

Akcia platí pre prvých 10 prihlásených záujemcov!  


Už neváhaj a prihlás sa.  Vyber si medzi angličtinou, nemčinou, španielčinou, ruštinou alebo taliančinou, zvoľ Individuálny kurz FLEXI, zadaj kód kupónu VALENTIN – a zľava je tvoja! * *Zľava platí len do utorka 16. februára 23:59 a je limitovaná na balík max. 30 stretnutí pre záujemcu/dvojicu záujemcov. Vyčerpať si stretnutia je potrebné do 31.8.2021. Platí pre nových aj verných klientov. Stretnutia online alebo prezenčne v jazykovej škole – podľa želania klienta, dá sa aj kombinovať. Online stretnutia – používame všetky platformy (napr. Zoom, Teams, Meet atď.), prispôsobíme sa tebe.