Medzinárodný deň kávy v našej škole

30. septembra 2021

Prvý október je medzinárodný deň kávy. Pre našich študentov a účastníkov kurzov je dobrá káva niečo, čo jednoducho patrí k atmosfére našej školy. Prestávkový rituál alebo spríjemnenie čakania na začiatok kurzu alebo tréningu – k tomu patrí káva. Naši študenti si ju bezobslužne sami pripravia priamo v priestoroch školy z kávovaru Jura a ak majú viac času, alebo si chcú pokecať aj po hodine, môžu využiť aj útulnú kaviareň Element Cafe, ktorú nájdete v našej budove o poschodie nižšie.

Keďže je prvý október dňom kávy, aj my v TARGET sme pre našich klientov pripravili malý darček – dobrá káva je v piatok 1. októbra pre všetkých zadarmo.

Ospravedlňujeme sa našim online študentom, ktorí túto ponuku asi nevyužijú. 🙂 Ale na druhej strane – radi vás u nás uvidíme aj osobne – a toto je dobrá zámienka! 🙂

P.S.: Ak chceš zadarmo veľa dobrých tipov ako sa zlepšiť v cudzích jazykoch aj doma a bez jazykovky, tak sa hoď do skupiny Cudzie jazyky nás bavia.