Taliančina, španielčina a ruština s native-speakrami

27. septembra 2021

Juan Pablo, Danielle alebo Irushka – podľa mena asi ľahko rozoznáte, ktorý z nich učí ktorý jazyk. Dvaja z našich native lektorov dokonca učia aj angličtinu.

Španielčina s Argentínčanom Juanom Pablom, ktorý teraz už plynule ovláda slovenčinu (ale nikomu to nehovorte), Danielle má taliančinu ako materinský jazyk a Irina pochádza z ruskej Sibíri (nie tej tatranskej pri Smokovci), Všetci traja vás radi naučia rozprávať cudzím jazykom v TARGET škole, u vás vo firme alebo v online kurzoch pre individuálov alebo uzavreté skupinky.

španielčina s native speakrom
IMG_20210910_140811

Tak isto ako pri angličtine používame pri všetkých ostatných cudzích jazykoch systém, ktorý je zameraný najmä na rozprávanie. Dbáme o to, aby na hodine rozprávali hlavne študenti, nie lektor. Asi 80% výučby tvorí dynamická konverzácia s lektorom, zvyšných 20% venujeme aj ostatným jazykovým zručnostiam Uvedené čísla sú len orientačné, pretože individuálne kurzy sú preto individuálne, lebo sa prispôsobujú tvojim cieľom a potrebám. Ak napríklad potrebuješ zlepšiť písanie emailov v práci, nebudeme tráviť celú hodinu rozprávaním. 🙂

Vyskúšaj si jedno stretnutie s našim lektorom – a potom sa rozhodni, či si kúpiš niektorý z našich balíčkov. Alebo sa rovno prihlás na naše kurzy. S výberom ti radi poradíme na 0948 47 46 01.