Powered by Smartsupp

Návod pre klientov: ako používať online platformu k našim učebniciam

19. mája 2023

Aby sme maximalizovali vašu snahu a progres vo výučbe jazykov, silno vám odporúčame využiť online materiály našej výučby. Bola by škoda neuľahčiť si učenie sa jazykov, keďže všetko v tomto manuáli je zahrnuté v cene učebných materiálov k vášmu kurzu. Enjoy!

V súčasnosti pri kurzoch pre dospelých prechádzame na novú edíciu materiálov ku kurzom angličtiny. Tá je označená ako Edícia 2022.

Prinášame 2 rôzne návody na inštaláciu a používanie online platformy – pôvodná verzia učebníc DME (toto platí pre všetky knihy okrem English 2022) alebo nová verzia 2022 (toto platí pre učebnicu English 2022)

Ak používaš pôvodné učebnice na akýkoľvek jazyk – ako sa registrovať na online platformu

Čo presne získaš v tomto návode:

– budeš môcť používať interaktívnu učebnicu (DLL eBook aplikácia) 

– získaš prístup k mp3 nahrávam celej učebnice, teda hodiny nahrávok

– prístup k online cvičeniam na DLHUB internetovej platforme

1. Klikni na https://dlhub.eu, zaregistruj sa a následne sa prihlás.

2a. Nájdi tlačidlo COUPON (Kupón)

2b. Vyber si učebnicu (úroveň), ktorú používate

2c. Vpíš číslo tvojho kupónu

  • Ak ste si kúpili papierovú učebnicu, číslo nájdete na vnútornej strane obálky
  • V prípade elektronickej učebnice, číslo kupónu sme vám poslali emailom

 3. Klikni na MP3/EBOOK, aby ste si stiahli MP3 nahrávky vašej učebnice

 4. Nainštaluj si aplikáciu DLL EBOOK

(použi rovnaký LOGIN a HESLO, ktoré si použil na https://dlhub.eu).

5. Choď na https://dlhub.eu a nájdi si svoj online kurz.

 Videonávody si môžeš pozrieť aj na Youtube – môžeš si zapnúť aj slovenské titulky:

DLL Ebook aplikácia: https://youtu.be/xLVfOVUbMeA

Direct Language Hub platforma: https://youtu.be/3oEfmJqzoO0

Ak používaš novú edíciu English 2022

V prípade, že v tvojom kurze používame novú edíciu učebných materiálov (je označená na obálke rokom 2022), odporúčame používať platformu cez internetový prehliadač a nie cez mobilnú aplikáciu, keďže v aplikácií je zatiaľ menej obsahu ako na webovej stránke.

1. Registrácia

Načítaj v internetovom prehliadači nižšie uvedený link (podľa toho či ste študent alebo lektor), klikni na slovenskú vlajku (hore), aby sa ti zmenil jazyk registrácie na slovenský a zaregistruj sa do online systému:

– link pre študentov: https://target.dlpro.eu/Registration

– link pre lektorov: https://target.dlpro.eu/RegistrationLector

Počas registrácie ti systém navrhne login na základe tvojho mena a priezviska (a dostupných loginov). Uveď 2x rovnaké heslo a zaklikni 3 súhlasy s pravidlami a zásadami.

2. Potvrdenie registrácie

Napíšs nám email na nižšie uvedenú adresu o tom, že si sa úspešne zaregistroval, aby sme tvoju registráciu potvrdili v systéme:

info@target-skola.sk

Nový systém je vytvorený tak, že každú registráciu klienta musíme v systéme potvrdiť. Prihlásiť sa prvýkrát môžeš teda až po našom potvrdení. O tom ťa budeme informovať emailom. Od tohto momentu sa môžeš prihlasovať kedykoľvek.

3. Prihlásenie

Načítaj v internetovom prehliadači nižšie uvedený link a prihláste sa pomocou loginu, ktorý Vám systém priradil počas registrácie, a pomocou hesla, ktoré ste si sami zadali.

4. Použitie kódu v knihe

– po tom, ako si sa prihlásil, klikni na záložku KNIHY (Books)

– Vyber si z dvoch možností ľavú: Zľavový kód vo formáte AAAA-BBBB-CCCC

– Zvoľ si jazyk: anglický

– Teraz s vyber sériu: English designed with Direct Method (2022 edition)

– Klikni na číslo knihy: napr. English Book 1 (2022)

– zadaj kód vo formáte AAAA-BBBB-CCCC, nájdeš ho na prvej strane svojej knihy

Ak si omylom vyberieš nesprávnu knihu, do 48 hodín je to možné zmeniť.

5. Práca s knihou

Ak si si kúpil knihu pomocou zadania kódu z knihy, objaví sa táto kniha na obrazovke. Klikni na ňu. Naľavo hore máš možnosť stiahnuť si nahrávky mp3 – kompletne načítaná kniha v dĺžke niekoľkých hodín.

Kniha obsahuje jednotlivé kapitoly (Units), na ktoré keď klikneš, otvorí sa obsah knihy (slovná zásoba, otázky a odpovede), ktorý si môžeš postupne počúvať kliknutím na tlačidlo „play“. Tiež si môžeš vybrať online cvičenia k danému obsahu.

Kapitoly na konci modulu (súhrn viacerých kapitol) obsahujú video, grammar lesson cvičenia a fast finisher cvičenia.

Veríme, že ti naše návody pomôžu a začnete úspešne využívať všetky výhody nášho výučbového systému. Odporúčame najmä počúvať mp3 nahrávky, a ak máš občas čas, aj využiť cvičenia. Určite to urýchli tvoj progres a budeš rozprávať a rozumieť ešte skôr 🙂