Nový projekt Zážitkovňa

23. marca 2023

Jazyková škola TARGET vznila pre dospelých klientov v roku 2009. Špecializovali sme sa na výučbu všeobecnej aj odbornej angličtiny. V roku 2012 sme sa začali zaoberať aj vzdelávaním detí a tínedžerov a v roku 2017 sme otvorili plnohodnotné detské centrum vzdelávania.

Počas pandémie v roku 2020 sme ho museli zavrieť, ale v našich projektoch sme neprestali. Pokračujeme vo vzdelávaní detí – či už v angličtine, iných jazykoch alebo v technických zručnostiach. Už tradične organizujeme každý týždeň letných prázdnin denné tábory v okolí Popradu a Tatier.

Eventy pre deti

Do našich programov vždy pridávame prvok vzdelávania a to nás odlišuje od ostatných. S programami sme navštívili niekoľko stoviek škôl a škôlok. Stovky detí s rodičmi alebo so svojími učiteľmi či učiteľkami zase navštívili naše priestory v Poprade. Zvesti o našich programoch sa rýchlo šírili a tak sme začali príjmať pozvania aj na rôzne detské podujatia po celom Slovensku. Ocitli sme sa tak už na svadbách ako mobilný detský kútik. Organizovali sme tiež Dni otovrených dverí, boli sme súčasťou Family Day a tímbuldingov pre mnohé spoločnosti na Slovensku.

Zážitky pre deti

Okrem značky TARGET sme pôsobili pod označeniami Legovňa, neskôr Legáreň, až sme začali budovať svoju vlastnú značku Zážitkovňa. Veď zážitky pre deti sú to, čo nás robí šťastnými a rodičmi detí spokojnými.

V marci 2023 sme vynovili obsah nášho webu a zaktualizovali základné informácie o programoch pre deti. Venujeme sa a sme otvorení spolupráci s inými subjektami v oblasti rozvíjania detí. Ale najmä s vami – rodičmi detí, ktorí ich chú rozvíjať a dopriať im kvalitné vzdelávanie. A množstvo zážitkov. 🙂

Denné tábory Poprad

Eventová agentúra pre deti