Powered by Smartsupp

TARGET Talkshow 3: Ako sa Kežmarčanka dostala až do Mexika

21. septembra 2022

Podcast od slovenskej jazykovky so zaujímavými ľuďmi o jazykoch, motivácii, cestovaní a zábavných situáciách, ktoré nám život priniesol. To je stručný opis toho, čo sme pre vás na rôznych platformách ako Youtube alebo Soundcloud pripravili. Spoznaj zaujímavých ľudí z nášho okolia. Tí majú čo povedať o svojich zážitkoch a skúsenostiach s jazykmi, cestovaním, biznisom alebo jednoducho odľahčene rozprávať o svojom svete.

Mojou treťou hosťkou bola osoba, s ktorou sa veľmi dobre poznáme. Ivana Navrátilová vedie pobočku našej školy v podtatranskom meste Kežmarok a venuje sa výučbe angličtiny detí aj dopelých. To so sebou prináša mnoho zážitkov. Naša konverzácia bola (na to, že tam bolo toľko kamier) celkom priateľská, veselá a otvorená. Ivana okrem iného prezradila napríklad aj to, aký je pocit tlmočiť sľub ženícha a nevesty na svadbe. Ženích a totiž pri sľube pozerá do očí práve tlmočníčke. 🙂 Zlepšujú sa podľa nej mladí ľudia na Slovensku v jazykoch? Ako sa neplánovane ocitla v Mexiku?

Veď si vypočuj Ivanino zábavné a milé rozprávanie. Buď na Soundcloude alebo si ho rovno pozri na našom Youtube kanáli.

Youtube

Soundcloud

Pozri si aj prvú časť TARGET Talkshow s Marekom Brutvanom, Slovákom, ktorý čo-to precestoval a popritom zbieral cudzie jazyky a dnes ho môžete stretnúť na online alebo prezenčných kurzoch angličtiny. A samozrejme si pozri aj našu top časť s Juanom Pablom – Argentínčanom, ktorý vie hovoriť po slovensky a dokonca aj v spišskom nárečí. 🙂

P.S.: Ak chceš zadarmo veľa dobrých tipov ako sa zlepšiť v cudzích jazykoch aj doma a bez jazykovky, tak sa hoď do skupiny Cudzie jazyky nás bavia.