Aby ste sa vyznali v našej ponuke

30. augusta 2021

Pomáhame vám s jazykmi a vieme, že v septembri je naša ponuka široká a na prvý pohľad komplikovaná. Preto v tomto článku nájdete všetky základné informácie na jednom mieste tak, aby sme vám pomohli ľahšie si vybrať medzi viacerými možnosťami kurzov pre vás alebo vaše deti.

Dospelí

Ako dospelí máte vždy dve základné možnosti – individuálny tréning alebo skupinový kurz. Obe možnosti prebehajú online alebo prezenčne v našej popradskej základni (niektoré kurzy nájdete aj v Kežmarku, Starej Ľubovni alebo v Spišskej Novej Vsi). Výhodou individuálneho kurzu je flexibilita a úplné prispôsobenie sa potrebám a želaniam klienta. Platíte len za tie hodiny, na ktorých reálne ste, kurz sa dá hocikedy prerušiť, čas hodín vôbec nemusí byť stabilný a ak nestíhate, viete si lekciu o hodinu posunúť. V skupinke to zase môže byť zábavnejšie, môžete sa vzájomne motivovať a učíte sa aj z toho, že počujete druhých. Tempo aj obsah lekcií je však prispôsobený potrebám celej skupiny.

Tínedžeri

Medzi tínedžerov u nás radíme najmä žiakov 2. stupňa ZŠ od 6. ročníka a vyššie. Tínedžeri sú samozrejme aj stredoškoláci, ale tým odporúčame už prihlásenie sa do našich kurzov pre dospelých. Keďže naše kurzy sú predovšetkým o rozprávaní, určte to zvládnu. 🙂

Vybrať si môžete medzi kurzom priamo vo vašej základnej škole (ak vo vašej škole neučíme, môžete to zmeniť – pýtajte sa vedenia školy). Využite skvelú možnosť prihlásiť vaše dieťa na online skupinku, ktorá sa v ničom neodlišuje od výučby prezenčne. Deti to už zvládnu bez asistencie rodičov a výhodou je, že do skupinky môžeme priradiť deti na rovnakej úrovni z iných škôl a bez toho, aby sa museli poobede presúvať do našej jazykovky.

Ak ale preferujete spoločnosť ľudí, kurz v našej jazykovke v Poprade je istota kvality.

Žiaci základných škôl

Našou vlajkovou loďou sú prezenčné kurzy pre deti v našej jazykovke v Poprade, ktoré sa uskutočňujú 2x týždenne po 40 min. počas celého školského roka. Druhou možnosťou je kurz priamo vo vašej ZŠ – učíme vo viac ako 15 školách v okresoch Poprad, Kežmarok a Spišská Nová Ves.

Ak vaše deti majú veľa aktivít alebo napríklad aktívne vykonávajú šport, možno je pre nich najlepšou voľbou individuálny kurz alebo doučko. Skúste aj ranný čas pred školou ako náš Adam.

Deti do 6 rokov

Veľmi populárne a neskromne hovorím, že aj veľmi kvalitné sú naše kurzy angličtiny pre materské školy. Buď trieda detí (ak to platí škôlka od sponzora alebo cez ZRPŠ) alebo len pre prihlásené deti, ktorým to platia rodičia, navštevuje naša lektorka 2x týždenne. Deti tak absolvujú krátke dynamické 25-minútové stretnutia po celý školský rok.

Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, tak potom určite vyberiete kurz v jazykovke, ktorý sa koná tiež 2 x týždenne, ale v kurze je nastavený na viac stretnutí, ktoré sú aj dlhšie – jedna lekcia trvá 40 minút a minimálne niektoré hodiny sú vedené native speakrom, teda rodeným hovorcom.

Deti od 3 do 10 rokov rozdeľujeme do skupín podľa veku, príp. podľa úrovne vedomostí a schopnosti aktívne vykonávať požadované aktivity.